Sponzors

  • Historie

  • Týmy BHLA

  • 1. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Září 12th, 2022 | No Comments

    1. => Kostelec – Radimov = 5:4 (0:0, 2:2, 3:2)
    Kostelec = 17. Torok, 26. Šíma (Torok), 31. Torok (Stehlík), 36. Torok (Kalaj), 36. Čada
    Radimov = 20. Šrubař, 35. Bušta (Šrubař), 43. Podlaha Jiří, 44. Šrubař
    Vyloučení = 1:2 =>využití 1:1 (Stehlík : Podlaha Miroslav, Běhounek)
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:1 – 3:1 – 3:2 – 5:2 = 5:4
    KOSTELEC = Vopelka – Zasadil, Kalaj, Čada, Šíma „C“, Torok, Hlaváč, Markovický, Stehlík, Šafář
    RADIMOV = Skůpa – Podlaha Jiří „C“, Podlaha Miroslav, Běhounek, Nouza, Šrubař, Kočí, Bušta, Hovorka Míla, Prchlík

    2. => Bukovsko – Fantom = 0:5 (domácí se nesejdou, rozhodčí zrušeni)

    3. => Zvíkov – Tábor = 1:3 (1:2, 0:1, 0:0)
    Zvíkov = 13. Petrů (Šimánek)
    Tábor = 5. Přibyl, 11. Písek (Neuschl), 18. Neuschl (Čech)
    Vyloučení = 1:2 (bez využití) => Petrů : Písek, Bronec
    Vývoj utkání = 0:2 – 1:2 = 1:3
    ZVÍKOV = Šimánek – Borovka, Florián „C“, Konopa Jan, Palus, Petrů, Pokorný, Řáha, Štětka, Tetour,, Zelený
    TÁBOR = Fučík – Bronec, Čech, Foitík, Neuchl „C“, Novák, Písek, Přibyl, Rathouský, Sváček Pavel, Zdeněk

    4. => Vidle – Hvozdno = 8:4 (1:1, 3:0, 4:3)
    Vidle = 6. Houdek (Friml), 20 Friml (Čech), 23. Houska (Šmejkal), 24. Sedlák (Kyml), 34. Hrdlička (Kyml), 36. Houdek (Petrásek), 37. Šmejkal (Bílý), 42. Houdek (Friml)
    Hvozdno = 9. Kopaničák, 31. Klečka (Sedlák), 36. Dvořák (Brunovský), 39. Omelka (Sedlák)
    Vyloučení = 4:2 (využití 0:1) => Korbel Tomáš, Benda, Čech, Sedlák : Dvořák 2x
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:1 – 4:1 – 4:2 – 6:2 – 6:3 – 7:3 – 7:4 = 8:4
    VIDLE = Pekárek – Adámek, Beck Lukáš, Benda, Bílý, Čech, Friml, Houdek, Houska, Korbel Tomáš „C“, Kyml, Petrásek, Sedlák, Skluzáček, Šmejkal, Hrdlička
    HVOZDNO = Chlaň – Bárta, Brunovský, Dvořák Pavel, Dvořák Petr, Filípek, Jára, Klečka Josef, Klečka Martin, Kopaničák, Omelka, Sedlák

    5. => Řípec – Zvěrkovice = 5:0 (hosté nedorazí, rozhodčí zrušeni)

    6. => Křída – Roudná = 1:7 (0:4, 1:2, 0:1)
    Křída = 21. Kroupa (Mrzena)
    Roudná = 1. Boháč (Srnec), 3. Kargl (Doležal), 5. Vaněk (Srnec), 20. Srnec (Doležal), 22. Koblasa (Boháč), 24. Koblasa (Boháč), 34. Koblasa (Doležal)
    Vyloučení = 2:4 (bez využití) => Hrádek, Manina : Koblasa, Srnec, Srnec, Jiříček
    Vývoj utkání = 0:4 – 1:4 = 1:7
    KŘÍDA = Hrádek – Zeiner, Souhrada, Capouch, Hána, Mrzena, Tomek, Heřmánek, Manina, Mazur, Volavka, Urban, Kroupa
    ROUDNÁ = Danilet Jiří – Boháč, Doležal, Jiříček, Kargl, Koblasa, Kostečka, Musil, Skluzáček, Srnec, Turek, Vaněk

    Leave a Comment