Sponzors

  • Historie

  • Týmy BHLA

  • 19. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Únor 5th, 2018 | No Comments

    Toto kolo bylo bohaté na branky. Celkem padlo 61 golu.

    V tomto kole nesmí nastoupit:
    - Zahrádka Ondřej (Radimov) a Kříž Daniel (Vidle)

    109. => Zvěrkovice – Vidle = 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
    Zvěrkovice = 1. Nečas (Sejbal), 25. Jirásek (Sejbal) , 26. Jirásek (Šebesta), 44. Nociar (Jirásek)
    Vidle = 14. Beck (Korbel T.), 31. Korbel J. (Beck)
    Vyloučení = 3:2 (využití 1:1) + navíc Tourek T. ml. (Vidle) 5min OT => v příštím kole zákaz startu pro 2 větší tresty v sezoně
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:1 – 3:1 – 3:2 = 4:2

    110. => Zvíkov – Roudná = 14:2 (3:0, 6:1, 5:1)
    Zvíkov = 4. Petrů (Pokorný), 6. Pokorný (Dejčmar), 10. Konopa V. (Pokorný), 20. Petrů (Dejčmar), 20. Štětka (Florián), 22. Konopa V. (Dejčmar), 23. Štětka (Konopa J.), 25. Konopa J. (Florián), 28. Pokorný (Petrů), 34. Štětka (Florián), 36. Florián (Konopa J.), 40. Dejčmar (Pokorný), 41. Tetour (Štětka), 41. Dejčmar (Pokorný)
    Roudná = 29. Serpan Jan (Vaněk), 32. Turek (Srnec)
    Vyloučení = 0:3 (využití 2:0)
    Vývoj utkání = 9:0 – 9:2 = 14:2

    111. => Zvozna – Kostelec = 2:11 (1:3, 0:6, 1:2)
    Zvozna = 2. Jára, 34. Hegr (Kubeš J.)
    Kostelec = 4. Stehlík, 7. Markovický, 14. Baloun L. (Hlaváč), 17. Torok (Krejnik), 23. Krejnik, 24. Krejnik, 25. Hlaváč (Baloun L.), 28. Torok, 30. Stoklasa (Krejnik), 34. Cihla (Krejnik), 35. Hlaváč (Stehlík)
    Vyloučení = 5:1 (využití 0:1)
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:10 – 2:10 = 2:11

    112. => Hrachoviště – Fantom = 6:2 (2:0, 3:1, 0:2)
    Hrachoviště =5. Slabý (Sirakovský), 15. Panský S. (Čábela), 28. Hamr (Čábela), 32. Švepeš (Čábela), 40. Holický (Čábela), 41. Holický (Švepeš)
    Fantom = 23. Nesporý (Píše), 34. Schramhauser (Nesporý)
    Vyloučení = 1:2 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 2:0 – 2:1 – 4:1 – 4:2 = 6:2

    113. => Křída – Bad Boys = 5:10 (3:3, 0:3, 2:4)
    Křída = 1. Koliha (Tomek), 11. Capouch (Tomek), 15. Duda (Kodad J. st.), 38. Hána M., 44. Capouch (Macháček)
    Bad Boys = 4. Janda (Hanzal), 8. Novák Jar. (Kunovský)10. Kunovský (Hajič), 20. Hajič (Pokorný), 27.Benda Jos. (Bacík), 30. Pokorný (Kunovský), 31. Benda Jos. (Pícha), 34. Pokorný (Janda), 37. Kunovský (Bacík), 38. Hajič (Pícha)
    Vyloučení = 4:2 (využití 1:2) + navíc Manina Josef 10min => STOP na 2 utkání pro tři větší tresty v sezoně
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:3 – 3:3 – 3:10 = 5:10

    114. => Bukovsko – Radimov = 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
    Radimov = 6. Hovorka Martin (Pěček), 22. Jansa (Podlaha Miroslav), 43. Hanzík (Hovorka Míla)
    Vyloučení = 1:3 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:3

    Vyloučení hráče

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Únor 5th, 2018 | No Comments

    Poprvé v historii naší soutěže musíme sáhnout k vyloučení hráče.

    Hráč HC Vidle číslo 86 Prokeš Michal je tímto oficiálně vyloučen ze soutěže BHLA.
    Hráč již obdržel podmínečné vyloučení a v 18. kole obdržel další osobní trest za nesportovní chování.
    Hrajeme hokej pro radost a pro zábavu a je potřeba k tomu tak přistupovat.
    Doufáme, že se k tomuto kroku nebudeme muset ještě někdy vracet.

    Vedení BHLA

    Startovné

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Únor 5th, 2018 | No Comments

    Startovné je od všech klubů vybráno, díky za spolupráci.

    Játro

    18. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Leden 29th, 2018 | No Comments

    V tomto kole nepadlo mnoho branek.
    Tabulka se na prvních místech zamotává.
    Bohužel máme i první historické vyloučení hráče ze soutěže BHLA.

    TRESTY:
    Zahrádka Ondřej (Radimov) = STOP 3 zápasy => 2 zápasy za 5+OK plus 1 zápas za dva vyšší tresty v sezoně
    Kříž Daniel (Vidle) = STOP 2 zápasy => 2 zápasy za 5+OK
    Prokeš Michal (Vidle) = VYLOUČEN ZE SOUTĚŽE BHLA => viz podmínky udělení vyššího trestu

    103. => Vidle – Radimov = 2:2 (1:1, 0:1, 1:0)
    Vidle = 4 Beck (Korbel Jiří), 33. Friml (Korbel Jiří)
    Radimov = 5. Říha (Novák P.), 22. Říha (Koranda)
    Vyloučení = 3:8 (bez využití) + navíc:
    - Zahrádka Ondřej (Radimov) = 5+OK za HRUB
    - Kříž Daniel (Vidle) = 5+OK za HRUB
    - Prokeš Michal (Vidle) = 2+5 za NESP
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:2 = 2:2

    104. => Bad Boys – Bukovsko = 4:2 (0:2, 2:0, 2:0)
    Bad Boys = 17. Pícha (Hajič), 21. Janda (Hanzal), 34. Houska T. (Soukup), 35. Pícha (Hanzal)
    Bukovsko = 3. Svoboda (Landa), 6. Hrubý (Špatný)
    Vyloučení = 6:5 (využití 1:1) + navíc Hajič (Bad Boys) 5min osobní trest
    Vývoj utkání = 0:2 = 4:2

    105. => Fantom – Křída = 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
    Fantom = 24. Píše (Kolman), 33. Kolman (Schramhauser)
    Křída = 9. Tomek (Mazur), 25. Macháček (Duda), 38. Duda (Macháček)
    Vyloučení = 0:1 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:1 – 1:1 – 1:2 – 2:2 = 2:3

    106. => Kostelec – Hrachoviště = přeloženo na březen

    107. => Roudná – Zvozna = 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
    Roudná = 26. Skluzáček (Musil)
    Zvozna = 12. Kučera (Pešek), 25. Klečka, 45. Kučera
    Vyloučení = 1:1 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:2 – 1:2 = 1:3

    108. => Zvěrkovice – Zvíkov = 2:7 (0:2, 1:2, 1:3)
    Zvěrkovice = 23. Sejbal (Vomáčka), 42. Voběrek (Král)
    Zvíkov = 4. Brůžek (Konopa Jan), 15. Petrů (Pokorný), 19. Pokorný (Petrů), 21. Brůžek (Florián), 37. Konopa Vít (Pokorný), 40. Žižka (Mareš), 45. Florián (Řáha)
    Vyloučení 2:1 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 0:4 – 1:4 – 1:6 – 2:6 = 2:7

    17. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Leden 22nd, 2018 | No Comments

    4 goly v tomto kole vstřelil Leoš Baloun z HC Kostelec
    3 goly vstřelil Jan Špatný z HC Dolní Bukovsko

    V tomto kole nesmí nastoupit:
    Tourek Tomáš ml. z HC Vidle

    97. => Zvíkov – Vidle = 2:5 (0:0, 1:2, 1:3)
    Zvíkov = 27. Štětka (Petrů), 35. Štětka (Mareš)
    Vidle= 21. Prokeš P. (Prokeš M.), 28. Kříž (Beck), 36. Beck (Korbel J.), 37. Prokeš P. (Prokeš M.), 38. Korbel J.
    Vyloučení = 5:5 (využití 0:1)
    Vývoj utkání = 0:1 – 1:1 – 1:2 – 2:2 = 2:5

    98. => Zvozna – Zvěrkovice = přeloženo na březen

    99. => Hrachoviště – Roudná = 9:1 (3:0, 4:1, 2:0)
    Hrachoviště = 1. Němec, 4. Němec (Švepeš), 13. Slabý (Panský M.), 16. Panský M. (Němec), 18. Čermák (Němec), 20. Švepeš (Januška), 30. Čermák (Němec), 38. Pumpr (Panský M.), 42. Švepeš (Sirakovský)
    Roudná = Skluzáček (Komma)
    Vyloučení = 3:2 (bez využití)
    Vývoj utkání = 6:0 – 6:1 = 9:1

    100. => Křída – Kostelec = 3:12 (1:6, 1:5, 1:1)
    Křída = 5. Tomek (Kosobud), 17. Burian (Tomek), 32. Kosobud (Tomek)
    Kostelec = 3. Baloun L. (Hlaváč), 8. Baloun L. (Torok), 9. Víta (Šafář), 11. Stoklasa (Stehlík), 11. Hlaváč (Baloun L.), 14. Hlaváč, 17. Baloun L., 17. Víta (Šafář), 22. Baloun L. (Stehlík), 28. Torok (Víta), 29. Torok, 36. Krejnik (Stoklasa)
    Vyloučení = 2:1 (využití 1:1)
    Vývoj utkání = 0:1 – 1:1 – 1:6 – 2:6 – 2:11 – 3:11 = 3:12

    101. => Bukovsko – Fantom = 8:3 (2:1, 3:2, 3:0)
    Bukovsko = 6. Špatný (Šťastný), 13. Klika A. (Šubrt), 17. Šubrt, 19. Špatný, 27. Mach R. (Klika A.), 41. Kadlec (Mach R.), 42. Špatný (Landa), 43. Šubrt
    Fantom = 2. Janata (Kolman), 24. Kolman (Píše), 25. Vaněk M. (Nesporý)
    Vyloučení = 4:1 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 0:1 – 4:1 – 4:3 = 8:3

    102. => Radimov – Bad Boys = 7:4 (5:1, 2:1, 0:2)
    Radimov = 1. Jansa (Podlaha Jiří), 3. Říha, 9. Říha (Jansa), 12. Jansa (Šanda), 13. Houdek (Koranda), 24. Koranda (Říha), 25. Stejskal (Hovorka Martin)
    Bad Boys = 8. Novák Petr (Pícha), 26. Pícha (Novák Petr), 32. Pícha (Novák Petr), 34. Soukup (Hanzal Jiří)
    Vyloučení = 5:2 (využití 1:0) navíc v čase 16:34 neproměnil tým HC Byd Boys TS
    Vývoj utkání = 2:0 – 2:1 – 7:1 = 7:4

    16. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Leden 19th, 2018 | No Comments

    V tomto kole nesmí nastoupit:
    - Prokeš Petr, Prokeš Michal, Prokeš David a Tourek Tomáš ml. všichni HC Vidle

    91. => Vidle – Bad Boys = přeloženo na březen

    92. => Fantom – Radimov = 5:6 (2:5, 3:0, 0:1)
    Fantom = 3. Kokeš Jiří (Píše), 7. Nesporý (Schramhauser), 17. Janata (Píše), 24. Janata (Kokeš Jiří), 25. Vaněk M. (Nesporý)
    Radimov = 2. Bělohlav (Zahrádka), 12. Prchlík (Bělohlav), 14. Jansa (Říha), 14. Houdek, 15. Bělohlav (Hovorka Míla), 45. Říha (Jansa)
    Vyloučení = 1:1 (využití 0:1)
    Vývoj utkání = 0:1 – 2:1 – 2:5 – 5:5 = 5:6

    93. => Kostelec – Bukovsko = 4:3 (3:0, 1:1, 0:2)
    Kostelec = 2. Markovický, 4. Šíma (Torok), 8. Zasadil (Šíma), 28. Krejnik (Šíma)
    Bukovsko = 24. Šubrt (Klika Sl.), 43. Kadlec (Šubrt), 45. Bárta (Šubrt)
    Vyloučení = 8:6 (využití 0:1)
    Vývoj utkání = 3:0 – 3:1 – 4:1 = 4:3

    94. => Roudná – Křída = 4:3 (0:0, 4:2, 0:1)
    Roudná = 20. Turek (Koutenský), 21. Komma (Černý), 26. Serpan Jan (Prokeš), 28. Prokeš (Komma)
    Křída = 17. Duda (Blažek), 29. Mazur (Macháček), 37. Duda (Tupý)
    Vyloučení = 2:3 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 0:1 – 4:1 = 4:3

    95. => Zvěrkovice – Hrachoviště = 0:5 (0:4, 0:0, 0:1)
    Hrachoviště = 1. Březina (Němec), 5. Němec (Čermák), 5. Němec (Smetana), 11. Čermák (Slabý), 41. Smetana (Švepeš)
    Vyloučení = 1:3 (byz využití)
    Vývoj utkání = 0:5

    96. => Zvíkov – Zvozna = přátelsky pro nemoc HC Zvozna, přeloženo na březen

    Rozpis zápasů Únor 2018

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Leden 19th, 2018 | No Comments

    18. KOLO
    - změna času u zápasů ve Veselí ze strany ZS LOKO
    103. => Vidle – Radimov = Soběslav v sobotu 3.2. od 20:30 hod
    104. => Bad Boys – Bukovsko = Soběslav v sobotu 3.2. od 17:30 hod
    105. => Fantom – Křída = Veselí v sobotu 3.2. od 17:00 hod (placení startovného)
    106. => Kostelec – Hrachoviště = přeloženo na březen
    107. => Roudná – Zvozna = Veselí v sobotu 3.2. od 18:30 hod
    108. => Zvěrkovice – Zvíkov = Soběslav v sobotu 3.2. od 19:00 hod

    19. KOLO
    V tomto kole nesmí nastoupit:
    - Zahrádka Ondřej (Radimov) a Kříž Daniel (Vidle)
    109. => Zvěrkovice – Vidle = Soběslav v sobotu 10.2. od 18:00 hod
    110. => Zvíkov – Roudná = Veselí v sobotu 10.2. od 16:30 hod
    111. => Zvozna – Kostelec = Veselí v sobotu 10.2. od 19:30 hod
    112. => Hrachoviště – Fantom = Veselí v sobotu 10.2. od 18:00 hod
    113. => Křída – Bad Boys = Soběslav v sobotu 10.2. od 16:30 hod
    114. => Bukovsko – Radimov = Soběslav v sobotu 10.2. od 19:30 hod

    20. KOLO
    V tomto kole nesmí nastoupit:
    - Zahrádka Ondřej (Radimov), Manina Josef (Křída), Kříž Daniel a Tourek T. ml. (Vidle)
    115. => Vidle – Bukovsko = Veselí v sobotu 17.2. od 17:00 hod
    116. => Radimov – Křída = přeloženo na březen
    117. => Bad Boys – Hrachoviště = Soběslav v sobotu 17.2. od 17:30 hod
    118. => Fantom – Zvozna = Veselí v sobotu 17.2. od 18:30 hod
    119. => Kostelec – Zvíkov = Soběslav v sobotu 17.2. od 19:00 hod
    120. => Roudná – Zvěrkovice = Soběslav v sobotu 17.2. od 20:30 hod

    21. KOLO
    V tomto kole nesmí nastoupit:
    - Zahrádka Ondřej (Radimov) a Manina Josef (Křída)
    121. => Roudná – Vidle = Soběslav v sobotu 24.2. od 17:30 hod
    122. => Zvěrkovice – Kostelec = Veselí v sobotu 24.2. od 20:00 hod
    123. => Zvíkov – Fantom = Veselí v sobotu 24.2. od 17:00 hod
    124. => Zvozna – Bad Boys = Soběslav v sobotu 24.2. od 19:00 hod
    125. => Hrachoviště – Radimov = Soběslav v sobotu 24.2. od 16:00 hod
    126. => Křída – Bukovsko = Veselí v sobotu 24.2. od 18:30 hod

    15. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Leden 9th, 2018 | No Comments

    V tomto kole nesmí nastoupit:
    - Prokeš Petr, Prokeš Michal a Prokeš David všichni HC Vidle a Manina Josef z HC Křída

    3 goly vstřelil: Patrik Němec (HC Hrachoviště), Jan Petrů (HC Zvíkov), Miroslav Pícha (HC Bad Boys)

    85. => Zvozna – Vidle = 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
    Zvozna = 13. Petrášek (Kubeš Jan), 15. Petrášek (Kubeš Jan), 21. Vyhlídka (Kubeš Jan)
    Vidle = 29. Kříž (Benda Jiří), 30. Tourek T. st. (Friml)
    Vyloučení = 4:1 (bez využití) + navíc Tourek Tomáš ml. (HC Vidle) 5+20 => Tourek T. ml. má 2 zápasy STOP
    Vývoj utkání = 3:0 = 3:2

    86. => Hrachoviště – Zvíkov = 4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
    Hrachoviště = 5. Němec (Sirakovský), 7. Němec (Januška), 29. Němec (Hamr), 42. Hamr (Němec)
    Zvíkov = 15. Petrů (Pokorný), 16. Petrů (Florián), 37. Petrů (Brůžek)
    Vyloučení = 3:2 (využití 1:0) + navíc Samec Radek (HC Hrachoviště) 10min NESP
    Vývoj utkání = 2:0 -2:2 – 3:2 – 3:3 = 4:3

    87. => Křída – Zvěrkovice = 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
    Zvěrkovice = 5. Hodinka (Nociar), 23. Král (Nociar), 32. Voběrek (Mach), 44. Sejbal (Hodinka)
    Vyloučení = 2:3 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:4

    88. => Bukovsko – Roudná = 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
    Bukovsko = 11. Klika A. (Kadlec), 14. Šubrt (Kadlec), 19. Špatný (Hrubý), 34. Šťastný (Pexa), 45. Svoboda (Špatný)
    Roudná = 10. Srnec (Vaněk), 30. Srnec (Musil)
    Vyloučení = 3:3 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:1 – 3:1 – 3:2 = 5:2

    89. => Radimov – Kostelec = 4:3 (2:2, 2:1, 0:0)
    Radimov = 12. Říha (Šanda), 15. Hanzlík (Šanda), 18. Říha, 21. Prchlík (Kočí)
    Kostelec = 2. Torok (TS), 12. Stoklasa (Torok), 21. Šíma
    Vyloučení = 8:5 (využití 0:1) + navíc v čase 1:39 proměnil hráč Torok (HC Kostelec) trestné střílení
    Vývoj utkání = 0:1 – 1:1 – 1:2 – 3:2 – 3:3 = 4:3

    90. => Bad Boys – Fantom = 9:2 (1:1, 3:1, 5:0)
    Bad Boys = 12. Bartizal (Soukup), 17. Kunovský (Novák P.), 21. Pícha (Bacík), 21. Hajič (Novák P.), 38. Pícha (Bacík), 38. Houska T. (Kunovský), 41. Pícha (Novák P.), 44. Pokorný (Soukup), 45. Bacík (Novák P.)
    Fantom = 12. Vaněk M. (Toufar), 19. Janata (Kolman)
    Vyloučení = 1:8 (využití 4:0)
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:1 – 2:1 – 2:2 = 9:2

    14. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Leden 1st, 2018 | No Comments

    V tomto kole vstřelil:
    4 goly Petr Jansa z HC Radimov a Petr Mareš z HC Zvíkov

    V tomto kole nesmí nastoupit:
    - Prokeš Petr, Prokeš Michal a Prokeš David všichni HC Vidle, Pexa Jan z HC Bukovsko a Manina Josef HC Křída

    79. => Vidle – Fantom = 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
    Vidle = 10. Friml (Tourek), 14. Beck (Korbel J.), 25. Kříž (Korbel J.), 39. Friml (Beck)
    Fantom = 36. Nesporý
    Vyloučení = 1:4 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 3:0 – 3:1 = 4:1

    80. => Kostelec – Bad Boys = 5:3 (1:1, 2:2, 2:0)
    Kostelec = 4. Šafář, 24. Markovický (Stoklasa), 27. Markovický (Hlaváč), 32. Markovický (Stoklasa), 40. Krejnik (Šafář)
    Bad Boys = 7. Soukup (Pokorný), 20. Pícha (Novák Petr), 25. Brůžek Z. (Bacík)
    Vyloučení = 1:3 (bez využití) v čase 18:08 neproměnil tým HC Bad Boys TS
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:2 – 2:2 – 2:3 = 5:3

    81. => Roudná – Radimov = 1:8 (0:1, 0:4, 1:3)
    Roudná = 45. Srnec (Skluzáček)
    Radimov = 15. Jansa (Hanzlík), 18. Jansa (Říha), 23. Houdek (Prchlík), 25. Jansa (Říha), 28. Říha, 34. Říha (Koranda), 40. Jansa (Říha), 43. (Houdek)
    Vyloučení = 0:2 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:8 = 1:8

    82. => Zvěrkovice – Bukovsko = 4:5 (2:2, 1:1, 1:2)
    Zvěrkovice = 11. Šebesta (Hodinka), 14. Vomáčka (Dědič), 17. Jirásek (Pešek), 43. Jirásek (Pešek)
    Bukovsko = 10. Mach R. (Šubrt), 12. Víta (Kadlec), 30. Špatný (Mach R.), 36. Holšán (Bárta), 39. Mach R. (Šubrt)
    Vyloučení = 2:3 (využití 2:0)
    Vývoj utkání = 0:1 – 1:1 – 1:2 – 2:2 – 3:2 – 3:5 = 4:5

    83. => Zvíkov – Křída = 14:2 (6:0, 4:0, 4:2)
    Zvíkov = 3. Mareš (Pokorný), 3. Petrů (Mareš), 7. Konopa V. (Mareš), 7. Palus (Konopa J.), 12. Florián (Řáha), 16. Petrů (Pokorný), 21. Pokorný (Mareš), 27. Mareš (Pokorný), 31. Florián (Palus), 33. Žižka (Mareš), 40. Mareš (Petrů), 44. Žižka (Petrů), 45. Mareš (Pokorný)
    Křída = 31. Heřmánek J. (Koliha), 34. Tomek (Koliha)
    Vyloučení = 0:1 (bez využití)
    Vývoj utkání = 10:0 – 10:1 – 11:1 – 11:2 = 14:2

    84. => Zvozna – Hrachoviště = 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
    Hrachoviště = 43. Němec (Panský M.), 43. Čermák (Němec)
    Vyloučení = 1:6 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:2

    PF 2018

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Prosinec 22nd, 2017 | No Comments



    « Previous Entries Next Entries »