Sponzors

  • Historie

  • Týmy BHLA

  • Konečná tabulka sezony 2016/2017

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Březen 12th, 2017 | No Comments

    Konečná tabulka 2016/2017

    zápasy výhra remíza prohra score body rozdíl
    1. Bukovsko 22 19 0 3 97 : 36 38 61
    2. Zvíkov 22 16 0 6 109 : 62 32 47
    3. Hrachoviště 22 14 1 7 110 : 49 29 61
    4. Fantom 22 13 2 7 75 : 74 28 1
    5. Radimov 22 13 1 8 110 : 86 27 24
    6. Kostelec 22 12 2 8 117 : 87 26 30
    7. Zvěrkovice 22 10 1 11 78 : 86 21 -8
    8. Bad Boys 22 11 2 9 82 : 70 21 12
    9. Roudná 22 6 3 13 39 : 69 15 -30
    10. Křída 22 4 1 17 60 : 119 9 -59
    11. Zvozna 22 3 2 17 50 : 118 8 -68
    12. Vidle 22 2 3 17 63 : 134 7 -71

    pořadí na 7. – 8. místě rozhodly vzájemné zápasy

    Tresty do sezony 2017/2018

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Březen 12th, 2017 | No Comments

    Radek Toufar (HC Fantom) = 2 zápasy STOP za 3×10 NESP
    Konopa Vít (HC Zvíkov) = 1 zápas STOP za 5+20
    Honner Jakub (HC Bad Boys) = 1 rok STOP za neoprávněný start

    Dohrávky a přátelské utkání

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Březen 6th, 2017 | No Comments

    TRESTY:
    Radek Toufar (HC Fantom) = 2 zápasy STOP => přenáší se do sezony 2017/2018
    HC Bad Boys = odpočet 3 bodů, za neoprávněný start
    Honner Jakub = 1 rok STOP za neoprávněný start

    DOHRÁVKY:
    3.) Hrachoviště – Vidle = 6:1 (1:0, 4:0, 1:1)
    Hrachoviště = Němec 3 (Čermák, Čábela 2), Švepeš (Panský S.), Bláha (Březina), Čermák (Čábela)
    Vidle = Korbel J. (Benda J.)
    Vyloučení = 4:8 (využití 2:0) + navíc Prokeš David (Vidle) 10min NESP
    Vývoj utkání = 5:0 – 5:1 = 6:1

    96.) Bad Boys – Zvěrkovice = 0:5
    kontumačně pro neoprávněný start hráče s číslem 84 „Honner Jakub“
    „v čase 15:00 provedena kontrola na hráče domácích č.84″

    102.) Roudná – Fantom = 2:2 (1:0, 1:1, 0:1)
    Roudná = Koblasa (Vaněk), Kostečka
    Fantom = Sukdol (Janata), Květoň (Vaněk M.)
    Vyloučení = 4:6 (využití 1:1) + navíc Votápek R. (Roudná) a Toufar R. (Fantom) 10min NESP
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:1 – 2:1 = 2:0

    PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ:
    Zvíkov – Kostelec = Veselí v sobotu 11.3. od 20,30 hod
    Radimov –Zvozna = Soběslav v sobotu 11.3. od 21,00 hod

    22. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Březen 1st, 2017 | No Comments

    127.) Bukovsko – Hrachoviště = 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
    Bukovsko = Šťastný (Holšán), Špatný (Kadlec)
    Vyloučení = 8:5 (bez využití)
    Vývoj utkání = 2:0
    - odkaz na fotky z předání poháru: http://jatricko.rajce.idnes.cz/Predani_poharu_Bukovsko_17/

    128.) Zvíkov – Vidle = 7:2 (3:0, 1:1, 3:1)
    Zvíkov = Štětka 2 (Mareš, Florián), Petrů 2 (Tetour, Pártl), Florián (Palus), Dejčmar 2 (Pártl, Štětka)
    Vidle = Prokeš P.91 (Prokeš M., Benda)
    Vyloučení = 2:2 (využití 2:1) + v čase 5:17 neproměnil tým Zvíkov TS
    Vývoj utkání = 3:0 – 3:1 – 5:1 – 5:2 = 7:2

    129.) Roudná – Zvěrkovice = 1:7 (0:2, 1:2, 0:2)
    Roudná = Srnec (Melichar)
    Zvěrkovice = Nociar, Jirásek 2 (Vomáčka, Cihla), Cihla (Hodinka), Mach (Vomáčka), Hruška 2 (Vomáčka, Pešek)
    Vyloučení =0:2 (využití 1:0) + v čase 12:41 neproměnil tým Zvěrkovice TS
    Vývoj utkání = 0:5 – 1:5 = 1:7

    130.) Fantom – Bad Boys = 2:5 (0:0, 2:0, 0:5)
    Fantom = Vaněk M. 2 (Schramhauser)
    Bad Boys = Pícha (Hájič), Janda (Soukup), Jindra, Soukup (Janda), Votápek (Janda)
    Vyloučení = 3:2 (využití 1:1)
    Vývoj utkání = 2:0 = 2:5

    131.) Kostelec – Zvozna = 8:2 (1:0, 4:0, 3:2)
    Kostelec = Krejnik 2 (Markovický, Cihla), Markovický 2 (Hlaváč), Cihla (Krejnik), Baloun L. (Hlaváč), Šafář (Krejnik), Stoklasa (Hlaváč)
    Zvozna = Gdowin (Pešek), Žáček (Gdowin)
    Vyloučení = 1:1 (bez využití)
    Vývoj utkání = 5:0 – 5:1 – 8:1 = 8:2

    132.) Křída – Radimov = 1:8 (0:1, 1:3, 0:4)
    Křída = Tomek (Kouba Libor)
    Radimov = Krejčí 3 (Houdek, Jansa 2), Prchlík (Hovorka Míla), Podlaha Luboš 2 (Jansa 2), Hanzlík (Jansa), Koranda (Šanda)
    Vyloučení = 2:0 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:1 – 1:1 = 1:8

    Rozpis zápasů březen 2017

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Únor 26th, 2017 | No Comments

    22. KOLO
    127. Bukovsko – Hrachoviště Veselí 4.3 11,00
    128. Zvíkov – Vidle Veselí 4.3 12,30
    129. Roudná – Zvěrkovice Soběslav 4.3 12,30
    130. Fantom – Bad Boys Veselí 4.3 14,00
    131. Kostelec – Zvozna Veselí 4.3 20,00
    132. Křída – Radimov Soběslav 5.3 11,30
    Dohrávky
    3. Hrachoviště – Vidle Veselí 11.3 17,30
    96. Bad Boys – Zvěrkovice Soběslav 11.3 18,00
    102. Roudná – Fantom Veselí 11.3 19,00
    Přáteláky
    P Zvíkov – Kostelec Veselí 11.3 20,30
    P Radimov –Zvozna Soběslav 11.3 21,00

    P Roudná – Kostelec Veselí 18.3 17,30
    P Zvíkov – Fantom Veselí 18.3 19,00
    P Hrachoviště – Radimov Veselí 18.3 20,30
    P Vidle – Zvozna Soběslav ?
    P Zvěrkovice – Bad Boys Soběslav ?

    P Zvozna – Zvěrkovice Veselí 25.3 17,30
    P Kostelec – Vidle Veselí 25.3 19,00
    P Fantom – Hrachoviště Veselí 25.3 20,30
    P Roudná – Zvíkov Soběslav ?
    P Radimov – Bad Boys Soběslav ?

    Přesný datum a čas zápasů na ZS Soběslav pro 3 a 4 týden bude upřesněn ve 2 týdnu měsíce března.

    ZS Veselí n/L – http://www.lokoveseli.cz/prodej-ledu
    ZS Soběslav – http://spartaksobeslav.isportsystem.cz/ .

    HC D. Bukovsko a HC Křída k 5.3. ukončují sezonu.
    4.3. 2017 po odehrání zápasu HC D. Bukovsko : HC Hrachoviště bude D. Bukovsku předán pohár pro vítěze BHLA.

    Na přátelské zápasy bude delegován 1 rozhodčí, bez časomíry. Pokud má někdo zájem i o časomíru, ozvěte se.

    HOKEJKA.CZ

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Únor 20th, 2017 | No Comments

    Jsme nyní jako jedna z amatérských lig zařazení na webu „hokejka.cz“

    Kdo jste zaregistrovaný, přidejte si naší ligu od svojí „kabiny“. Kdo by se registroval, tak ať si ji prosím také nově zadá.

    Játro

    21. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Únor 20th, 2017 | No Comments

    !!! Hráči Panský Martin (Hrachoviště) a Konopa Vít (Zvíkov) mají na další 2 utkání pozastavenou činnost !!!

    121.) Radimov – Bukovsko = 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
    Radimov = Podlaha Jiří (Koranda), Jansa (Podlaha Jiří), Houdek
    Bukovsko = Zahradník (Kadlec), Klika A. (Zahradník)
    Vyloučení = 5:4 (využití 0:1) + navíc Zahrádka Ondřej (Radimov) 10 HRUB
    Vývoj utkání = 0:1 – 2:1 – 2:2 = 3:2

    122.) Zvozna – Křída = 1:5 (1:1, 0:2, 0:2)
    Zvozna = Hajič
    Křída = Jírovec, Macháček 2, Kodad (Jírovec), Capouch
    Vyloučení = 2:4 (bez využití)
    Vývoj utkání = 1:0 = 1:5

    123.) Bad Boys – Kostelec = 6:1 (4:0, 0:0, 2:1)
    Bad Boys = Pícha (Novák Petr), Soukup 3 (Janda, Brůžek, Hanzal), Novák Petr 2 (Pícha)
    Kostelec = Baloun L. (Šafář)
    Vyloučení = 9:6 (využití 1:1) + navíc Votápek Pavel (Bad Boys) 10min VYSH
    Vývoj utkání = 4:1 – 4:1 = 6:1

    124.) Zvěrkovice – Fantom = 4:4 (1:2, 2:2, 1:0)
    Zvěrkovice = Jirásek 2 (Mach), Houdek (Jirásek), Hodinka
    Fantom = Valeš (Květoň), Kokeš O. 3 (Janata 2)
    Vyloučení = 3:2 (využití 0:1)
    Vývoj utkání = 0:2 – 3:2 – 3:4 = 4:4

    125.) Vidle – Roudná = 3:3 (2:0, 1:0, 0:3)
    Vidle = Benda (Prokeš D.), Prokeš M. (Prokeš P.91), Korbel Jiří (Beck)
    Roudná = Vaněk (Votápek), Komma, Koblasa
    Vyloučení = 4:4 (využití 0:1)
    Vývoj utkání = 0:3 = 3:3

    126.) Hrachoviště – Zvíkov = 7:4 (6:1, 1:2, 0:1)
    Hrachoviště = Němec 4 (Smetana 2, Čermák), Smetana 2 (Němec 2), Čermák (Němec)
    Zvíkov = Štětka (Mareš), Mareš (Dejčmar), Dejčmar (Pártl), Petrů (Dejčmar)
    Vyloučení = 3:4 (využití 1:1) + navíc Panský Martin (Hrachoviště) a Konopa Vít (Zvíkov) 5+20 HRUB
    Vývoj utkání = 0:1 – 6:1 – 6:3 – 7:3 = 7:4

    Mistr BHLA 2016-2017

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Únor 18th, 2017 | No Comments

    !!! Tým HC Dolní Bukovsko se po roce opět stává mistrem BHLA !!!

    GRATULUJEME

    20. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Únor 14th, 2017 | No Comments

    Kromě Dolního Bukovska, má každý tým o co hrát.
    Hráči Zvíkova ukázali fair play gesto v zápase, který ještě mohl zdramatizovat boj o titul.

    Hráč Běhounek Dušan z HC Radimov má stop na 2 utkání (trest 3 x 10 min v sezoně) => 21. a 22. kolo

    115.) Bukovsko – Zvíkov = 7:3 (4:3, 2:0, 1:0)
    Bukovsko = Mach R. 2 (Kadlec, Klika A.), Musel (Svoboda), Kadlec (Víta), Klika S. (Kadlec), Šubrt (Zahradník), Tůma (Špatný)
    Zvíkov = Petrů (Pártl), Pártl 2 (Konopa V. 2)
    Vyloučení = 4:4 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:1 – 2:1 – 2:2 – 4:2 – 4:3 = 7:3

    „V čase 12:42 dali hráči HC Zvíkov branku po přihrávce rukou. Rozhodčí to neviděli ale kapitán Zvíkova to uznal a tak rozhodčí svůj verdikt změnilia gol neuznali. Hráči Zvíkova tím ukázali obrovské gesto fair play v tomto důležitém zápase a důležitém momentu, kdy první třetina mohla skončit 4:4. BRAVO CHLAPI !!! Tomáš Pavlásek HC DB“

    116.) Roudná – Hrachoviště = 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
    Roudná = Srnec (Vaněk Martin)
    Vyloučení = 2:3 (bez využití)
    Vývoj utkání = 1:0

    117.) Fantom – Vidle = 6:4 (2:3, 1:1, 3:0)
    Fantom = Kokeš Ondřej 2 (Schramhauser, Vaněk Michal ), Janata (Vaněk Jan), Vaněk Michal 2 (Kokeš Ondřej, Schramhauser), Schramhauser (Kokeš Ondřej)
    Vidle = Prokeš Petr10 3 (Korbel Jiří), Vyhlídka (Adámek)
    Vyloučení = 4:4 (využití 3:0) + navíc Toufar R. (Fan) 10 NESP
    Vývoj utkání = 0:2 – 1:2 – 1:3 – 3:3 – 3:4 = 6:4

    118.) Kostelec – Zvěrkovice = 3:4 (1:1, 2:2, 0:1)
    Kostelec = Šafář (Baloun L.), Víta 2 (Krejnik 2)
    Zvěrkovice = Vomáčka 2 (Mach, Jirásek), Hodinka (Vomáčka), Šebesta (Dědič)
    Vyloučení = 2:3 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 0:1 – 1:1 – 1:3 -3:3 = 3:4

    119.) Křída – Bad Boys = 2:5 (0:2, 2:2, 0:1)
    Křída = Tomek (Koliha), Heřmánek Jiří (Manina)
    Bad Boys = Bartizal 2 (Hanzal, Brůžek), Soukup (Novák Petr), Novák Petr (Pícha), Houska Tomáš (Havel)
    Vyloučení = 3:2 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:4 – 2:4 = 2:5

    120.) Radimov – Zvozna = 7:3 (2:0, 3:3, 2:0)
    Radimov = Zahrádka (Hanzlík), Hovorka Míla 3 (Podlaha Miroslav, Podlaha Jiří 2), Podlaha Miroslav (Šanda), Podlaha Jiří (Hovorka Míla), Koranda (Podlaha Jiří)
    Zvozna = Kubeš O. (Švarc), Švec (Kubeš O.), Šnorek (Švec)
    Vyloučení = 5:1 (využití 1:1) + navíc Běhounek (Radimov) 10min (NESP)
    Vývoj utkání = 4:0 – 4:3 = 7:3

    19. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Únor 6th, 2017 | No Comments

    109.) Zvozna – Bukovsko = 0:7 (0:5, 0:0, 0:2)
    Bukovsko = Klika A. (Šubrt), Špatný (Bárta), Kovařík (Musel), Klika Sl. (Zahradník), Šťastný (Kadlec), Musel (Kadlec), Zahradník (Musel)
    Vyloučení = 0:3 (bez využití)
    Vývoj utkání 0:7

    110.) Bad Boys – Radimov = 5:5 (2:1, 1:2, 2:2)
    Bad Boys = Houska T. (Hajič), Novák P. 2 (Houska M., Janda), Pícha 2 (Novák P., Krch)
    Radimov = Jansa 3 (Podlaha J., Hovorka Míla 2), Koranda (Běhounek), Podlaha Luboš (Hovorka Míla)
    Vyloučení = 1:3 (bez využití)
    Vývoj utkání = 2:0 – 2:1 – 3:1 – 3:3 – 4:3 – 4:4 – 5:4 = 5:5

    111.) Zvěrkovice – Křída = 4:2 (1:0, 0:1, 3:1)
    Zvěrkovice = Hodinka (Jirásek), Mareček (Pešek), Jirásek (Nociar), Pešek (Nociar)
    Křída = Macháček, Jírovec (Tomek)
    Vyloučení = bez vyloučení
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:1 – 3:1 – 3:2 = 4:2

    112.) Vidle – Kostelec = 3:9 (0:3, 0:4, 3:2)
    Vidle = Korbel Jiří (Prokeš M.), Korbel Tomáš (Beck), Beck (Korbel Jiří)
    Kostelec = Hlaváč (Stoklasa), Stoklasa 2 (Markovický, Hlaváč), Stehlík 2, Baloun L. (Stoklasa), Krejnik (Stehlík), Markovický 2
    Vyloučení = 6:2 (využití 0:1)
    Vývoj utkání = 0:8 – 1:8 – 1:9 = 3:9

    113.) Hrachoviště – Fantom = 3:4 (0:1, 1:3, 2:0)
    Hrachoviště = Holický (Švepeš), Čábela (Čermák), Švepeš (Smetana)
    Fantom = Schramhauser (Kokeš Jiří), Vaněk Jan (Schramhauser), Kokeš Hynek (Kokeš Jiří), Janata (Nesporý)
    Vyloučení = 8:2 (využití 2:2) + navíc Kokeš Jiří (Fan) 10min NAP
    Vývoj utkání = 0:4 = 3:4

    114.) Zvíkov – Roudná = 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
    Zvíkov = Štětka 3 (Konopa V., Konopa J. 2), Pártl (Petrů), Petrů (Žižka)
    Vyloučení = 2:5 (využití 2:0)
    Vývoj utkání = 5:0



    « Previous Entries Next Entries »