Sponzors

  • Historie

  • Týmy BHLA

  • 19. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Únor 1st, 2019 | No Comments

    109. => Vidle – Bad Boys = 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)
    Vidle = 38. Houdek (Prokeš Petr), 40. Beck Lukáš
    Bad Boys = 20. Novák Petr, 30. Houska Tomáš, 39. Votápek Pavel
    Vyloučení = 3:2 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:2 – 1:2 – 1:3 = 2:3

    110. => Zvíkov – Hrachoviště = hráno přátelsky, nedostavily se rozhodčí = dohrajeme první týden v březnu

    111. => Roudná – Křída = 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
    Roudná = 45. Skluzáček (Srnec)
    Křída = 28. Mrzena (Hořejší), 34. Burian (Macháček)
    Vývoj utkání = 0:2 = 1:2

    112. => Kostelec – Bukovsko = 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
    Kostelec = 25. Stoklasa (Švec), 40. Hlaváč (Víta)
    Bukovsko = 10. Šubrt (Špatný), 17. Klika Aleš (Šťastný), 22. Šubrt (Hrubý), 40. Špatný (Klika Aleš)
    Vyloučení = 3:5 (využití 1:1)
    Vývoj utkání = 0:3 – 1:3 – 1:4 = 2:4

    113. => Zvěrkovice – Fantom = 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
    Zvěrkovice = 3. Sejbal (Hodinka), 38. Vomáčka (Jirásek)
    Fantom = 4. Pudil (Píše), 8. Malecha (Vaněk Michal), 24. Malecha (Kokeš Ondřej), 42. Vaněk Michal (Kokeš Ondřej)
    Vyloučení = 1:3 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:3 – 2:3 = 2:4

    114. => Radimov – Zvozna = 5:2 (0:0, 3:1, 2:1)
    Radimov = 19. Bušta (Hovorka Míla), 22. Kočí (Jindra), 24. Bušta (Krejčí), 38. Podlaha Miroslav (Prchlík), 44. Princ
    Zvozna = 18. Bárta (Jára), 35. Šťastný (Švarc)
    Vyloučení = 3:3 (využití 2:0)
    Vývoj utkání = 0:1 – 3:1 – 3:2 = 5:2

    18. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Leden 25th, 2019 | No Comments

    103. => Bad Boys – Zvozna = 6:3 (1:0, 5:1, 0:2)
    Bad Boys = 2. Pícha (Novák Petr), 17. Šmejkal (Soukup), 25. Novák Petr (Pícha), 26. Šmejkal (Soukup), 28. Pícha (Kunovský), 28. Votápek (Houska Tomáš)
    Zvozna = 22. Lomský, 32. Lomský (Prágr), 40. Lomský (Prágr)
    Vyloučení = bez vyloučení
    Vývoj utkání = 2:0 – 2:1 – 6:1 = 6:3

    104. => Fantom – Radimov = 4:6 (2:1, 2:3, 0:2)
    Fantom = 9. Malecha (Mráz), 10. Mráz (Píše), 18. Mráz (Píše), 30. Janata (Toufar)
    Radimov = 8. Princ (Krejčí), 20. Houdek (Jansa), 22. Krejčí (Jansa), 22. Jansa (Hanzlík), 35. Princ (Jindra), 38. Kočí (Jansa)
    Vyloučení = 5:1 (využití 0:1)
    Vývoj utkání = 0:1 – 3:1 – 3:4 – 4:4 = 4:6

    105. => Bukovsko – Zvěrkovice = 2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
    Bukovsko = 3. Špatný (Pexa), 4. Hrubý (Šťastný)
    Zvěrkovice = 9. Sejbal (Mach)
    Vyloučení = 5:3 (využití 0:1)
    Vývoj utkání = 2:0 = 2:1

    106. => Křída – Kostelec = 4:12 (2:4, 1:5, 1:3)
    Křída = 5. Mazur (Macháček), 11. Hořejší (Kouba Libor), 16. Burian (Macháček), 31. Mazur (Tupý)
    Kostelec = 5. Krejnik (Víta), 10. Torok (Markovický), 13. Krejnik (Torok, Zasadil), 14. Víta, 17. Cihla (Hlaváč), 21. Torok (Krejnik), 23. Stoklasa (Markovický), 24. Víta (Šafář), 26. Baloun Leoš (Hlaváč), 33. Víta (Hlaváč), 39. Hlaváč (Baloun Leoš), 43. Krejnik (Torok)
    Vyloučení = 3:2 (využití 0:2)
    Vývoj utkání = 0:1 – 1:1 – 1:2 – 2:2 – 2:4 – 3:4 – 3:9 – 4:4 = 4:12

    107. => Hrachoviště – Roudná = 1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
    Hrachoviště = 44. Buřič (Slabý)
    Roudná = 17. Srnec (Černý), 20. Koblasa (Vácha), 37. Komma (Jiříček), 41. Melichar (Slunečko)
    Vyloučení = 1:0 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:4 = 1:4

    108. => Vidle – Zvíkov = 6:5 (2:0, 2:4, 2:1)
    Vidle = 10. Beck L. (Houdek), 11. Prokeš P. (Korbel Jiří), 21. Houdek (Beck L.), 28. Prokeš P. (Benda), 31. Houdek (Beck L.), 36. Beck L. (Houdek, Kříž)
    Zvíkov = 16. Dejčmar (Konopa V., Pártl), 27. Pártl (Řáha), 30. Pártl, 30. Dejčmar (Pártl), 34. Štětka (Pokorný, Florián)
    Vyloučení = 3:3 (využití 1:0) + navíc Tetour Jan (Zvíkov) 10min
    Vývoj utkání = 2:0 – 2:1 – 3:1 – 3:2 – 4:2 – 4:4 – 5:4 – 5:5 = 6:5

    ledy únor 2019

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Leden 20th, 2019 | No Comments

    19. KOLO
    109. => Vidle – Bad Boys = Soběslav v sobotu 2.2.2019 od 17:30 hod
    110. => Zvíkov – Hrachoviště = Veselí v sobotu 2.2.2019 od 16:30 hod
    111. => Roudná – Křída = Soběslav v sobotu 2.2.2019 od 19:00 hod
    112. => Kostelec – Bukovsko = Veselí v sobotu 2.2.2019 od 18:00 hod
    113. => Zvěrkovice – Fantom = Veselí v sobotu 2.2.2019 od 19:30 hod
    114. => Radimov – Zvozna = Soběslav v sobotu 2.2.2019 od 20:30 hod

    20. KOLO
    115. => Bad Boys – Radimov = Soběslav v sobotu 9.2.2019 od 18:00 hod
    116. => Zvozna – Zvěrkovice = Veselí v sobotu 9.2.2019 od 20:00 hod
    117. => Fantom – Kostelec = Veselí v neděli 10.2.2019 od 15:30 hod
    118. => Bukovsko – Roudná = Soběslav v sobotu 9.2.2019 od 19:30 hod
    119. => Křída – Zvíkov = Veselí v neděli 10.2.2019 od 17:00 hod
    120. => Hrachoviště – Vidle = Soběslav v sobotu 9.2.2019 od 21:00 hod

    21. KOLO
    121. => Hrachoviště – Bad Boys = Veselí v sobotu 16.2.2019 od 16:30 hod
    122. => Vidle – Křída = Soběslav v sobotu 16.2.2019 od 17:30 hod
    123. => Zvíkov – Bukovsko = Soběslav v sobotu 16.2.2019 od 19:00 hod
    124. => Roudná – Fantom = Veselí v sobotu 16.2.2019 od 19:30 hod
    125. => Kostelec – Zvozna = Veselí v sobotu 16.2.2019 od 18:00 hod
    126. => Zvěrkovice – Radimov = Soběslav v sobotu 16.2.2019 od 20:30 hod

    22. KOLO
    127. => Bad Boys – Zvěrkovice = Soběslav v sobotu 23.2.2019 od 20:30 hod
    128. => Radimov – Kostelec = Soběslav v sobotu 23.2.2019 od 19:00 hod
    129. => Zvozna – Roudná = Veselí v sobotu 23.2.2019 od 20:00 hod
    130. => Fantom – Zvíkov = Veselí v sobotu 23.2.2019 od 9:30 hod
    131. => Bukovsko – Vidle = Veselí v sobotu 23.2.2019 od 11:00 hod
    132. => Křída – Hrachoviště = Soběslav v sobotu 23.2.2019 od 17:30 hod

    17. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Leden 19th, 2019 | No Comments

    !!! Bartizal David (HC Bad Boys) má STOP na 18.kolo BHLA kuli dvěma vyšším trestům !!!

    97. => Zvíkov – Bad Boys = 2:6 (0:1, 2:4, 0:1)
    Zvíkov = 19. Dejčmar, 20. Strnad (Konopa Jan)
    Bad Boys = 15. Bartizal (Soukup), 16. Šmejkal (Novák Petr), 23. Pícha (Šmejkal), 24. Hanzal (Janda), 28. Soukup, 41. Janda (Šmejkal)
    Vyloučení = 4:6 (využití 1:0) + navíc 10min Bartizal David a Kunovský David (oba Bad Boys)
    Vývoj utkání = 0:2 – 2:2 = 2:6

    98. => Roudná – Vidle = kontumačně 5:0
    (neoprávněný start)

    99. => Kostelec – Hrachoviště = 9:2 (0:0, 5:0, 4:2)
    Kostelec = 16. Torok (Šafář), 26. Torok (Šíma), 27. Torok, 28. Stoklasa (Švec), 29. Markovický (Čermín), 35. Hlaváč (Víta), 36. Torok (Hlaváč), 43. Hlaváč (Markovický), 45. Šíma (Hlaváč)
    Hrachoviště = 31. Čermák (Čábela), 40. Panský (Švepeš)
    Vyloučení = 8:5 (využití 1:2)
    Vývoj utkání = 5:0 – 5:1 – 7:1 – 7:2 = 9:2

    100. => Zvěrkovice – Křída = 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
    Zvěrkovice = 9. Vomáčka (Mach), 42. Kubeš (Jirásek)
    Křída = 32. Macháček
    Vyloučení = 2:0 (bez využití)
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:1 = 2:1

    101. => Radimov – Bukovsko = 3:4 (1:1, 0:2, 2:1)
    Radimov = 10. Houdek (Sabiniok), 33. Sabiniok (Hovorka Míla), 39. Podlaha Jíří (Novák Petr)
    Bukovsko = 2. Víta (Holšán), 24. Zahradník, 24. Víta (Musel), 36. Šubrt (Klika Aleš)
    Vyloučení = 1:6 (využití 2:0)
    Vývoj utkání = 0:1 – 1:1 – 1:3 – 2:3 – 2:4 = 3:4

    102. => Zvozna – Fantom = 4:4 (0:3, 3:1, 1:0)
    Zvozna = 23. Jára (Kubeš Jan), 25. Prágr (Jára), 25. Kubeš Jan (Klečka), 38. Šťastný (Jára)
    Fantom = 6. Janata (Malecha), 14. Veselý, 15. Vaněk Michal (Vaněk Jan), 28. Vaněk Michal (Kollman)
    Vyloučení = 2:2 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:3 – 3:3 – 3:4 = 4:4

    16. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Leden 11th, 2019 | No Comments

    91. => Bad Boys – Fantom = 3:3 (1:2, 1:0, 1:0)
    Bad Boys = 14. Pícha (Novák Petr), 23. Novák Petr (Soukup), 31. Novák Jaroslav (Benda)
    Fantom = 7. Pudil (Mráz), 11. Vaněk Michal (Říha), Janata (Valeš)
    Vyloučení = 2:6 (využití 2:0)
    Vývoj utkání = 0:2 – 3:2 = 3:3

    92. => Bukovsko – Zvozna = 7:1 (3:1, 1:0, 3:0)
    Bukovsko = 4. Klika Aleš (Hrubý), 6. Víta (Šubrt), 6. Zahradník (Pexa), 27. Špatný (Klika Aleš), 34. Šťastný (Klika Aleš), 39. Víta (Pexa), 39. Klika Aleš (Tůma)
    Zvozna = 15. Peterka (Šťastný)
    Vyloučení = 0:2 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 3:0 – 3:1 = 7:1

    93. => Křída – Radimov = 1:6 (0:3, 0:2, 1:1)
    Křída = 37. Souhrada (Mazur)
    Radimov = 3. Šanda (Jindra), 4. Jansa, 14. Houdek (Koranda), 24. Jansa (Šanda), 26. Jansa (Jindra), 39. Jansa (Šanda)
    Vyloučení = 2:4 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:5 – 1:5 = 1:6

    94. => Hrachoviště – Zvěrkovice = 3:5 (3:1, 0:2, 0:2)
    Hrachoviště = 2. Buřič (Slabý), 11. Dvořák, 13. Prokeš (Buřič)
    Zvěrkovice = 12. Šebesta (Kubeš), 20. Hruška (Nociar), 27. Sokol (Hruška), 37. Nociar, 44. Kubeš (Nociar)
    Vyloučení = 1:0 (bez využití)
    Vývoj utkání = 2:0 – 2:1 – 3:1 = 3:5

    95. => Vidle – Kostelec = 3:8 (2:3, 0:2, 1:3)
    Vidle = 9. Draksl (Beck), 15. Draksl, 34. Draksl (Houdek)
    Kostelec = 12 Torok (Hlaváč), 14. Torok (Šíma), 15. Krejnik (Torok), 21. Krejnik (Šíma), 25. Šíma (Víta), 37. Torok (Krejnik), 44. Víta (Krejnik), 44. Hlaváč (Torok)
    Vyloučení = 5:2 (využití 0:4)
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:3 – 2:3 – 2:5 – 3:5 = 3:8

    96. => Zvíkov – Roudná = 7:3 (3:1, 2:0, 2:2)
    Zvíkov = 8. Dejčmar (Petrů), 11. Petrů (Pártl), 15. Florián (Pokorný), 24. Pokorný (Dejčmar), 29. Pártl (Tetour, Petrů), 39. Pártl (Dejčmar), 42. Dejčmar (Řáha, Pártl)
    Roudná = 14. Votápek, 33. Votápek (Kostečka), 42. Turek (Koutenský)
    Vyloučení = 1:3 (bez využití)
    Vývoj utkání = 2:0 – 2:1 -5:1 – 5:2 – 6:2 – 6:3 = 7:3

    15. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Leden 2nd, 2019 | No Comments

    favorité to v tomto kole měli těžké, tři zápasy rozhodoval nejtěsnější možný výsledek 1:0

    85. => Roudná – Bad Boys = 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
    Roudná = 28. Turek (Skluzáček)
    Vyloučení = 7:4 (bez využití)
    Vývoj utkání = 1:0

    86. => Kostelec – Zvíkov = 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
    Kostelec = 11. Cihla (Krejnik), 20. Torok (Baloun Leoš)
    Zvíkov = 13. Petrů (Konopa Vít), 18. Pártl (Dejčmar), 21. Dejčmar (Pártl), 35. Pártl
    Vyloučení = 2:6 (bez využití) + navíc Konopa Jan (Zvíkov) 10min
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:2 – 2:2 – 2:4

    87. => Zvěrkovice – Vidle = 5:3 (0:0, 3:2, 2:1)
    Zvěrkovice = 25. Nociar (Šebesta), 26. Hodinka (Businský), 28. Mach (Jirásek), 36. Kubeš, 44. Hodinka (Mach)
    Vidle = 28. Houdek (Beck), 30. Draksl (Houdek), 32. Houdek (Benda)
    Vyloučení = 2:3 (využití 0:1)
    Vývoj utkání = 2:0 – 2:1 – 3:1 – 3:3 = 5:3

    88. => Radimov – Hrachoviště = 9:4 (4:2, 1:1, 4:1)
    Radimov = 1. Jansa (Šanda), 9. Jansa (Jindra), 10. Jansa (Podlaha Miroslav), 13. Jindra (Jansa), 26. Podlaha Jiří (Zahrádka), 31. Jindra (Jansa), 33. Jindra (Jansa), 40. Šanda (Hanzlík), 45. Jansa (Podlaha Miroslav)
    Hrachoviště = 9. Panský Martin (Čermák), 11. Němec (Čermák), 30. Čábela (Panský Martin), 38. Němec (Čábela)
    Vyloučení = 3:2 (využití 1:1)
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:1 – 3:1 – 3:2 – 5:2 – 5:3 – 7:3 – 7:4 = 9:4

    89. => Zvozna – Křída = 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
    Křída = 26. Mrzena
    Vyloučení = 2:4 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:1

    90. => Fantom – Bukovsko = 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
    Fantom = 25. Vaněk Michal (Malecha)
    Vyloučení = 2:3 (bez využití)
    Vývoj utkání = 1:0

    rozpis ledů Leden 2019

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Prosinec 26th, 2018 | No Comments

    15. KOLO
    85. => Roudná – Bad Boys = Veselí v sobotu 5.1.2019 od 17:00 hod
    86. => Kostelec – Zvíkov = Veselí v sobotu 5.1.2019 od 18:30 hod
    87. => Zvěrkovice – Vidle = Soběslav v sobotu 5.1.2019 od 17:30 hod
    88. => Radimov – Hrachoviště = Soběslav v sobotu 5.1.2019 od 19:00 hod
    89. => Zvozna – Křída = Soběslav v sobotu 5.1.2019 od 20:30 hod
    90. => Fantom – Bukovsko = Veselí v sobotu 5.1.2019 od 20:00 hod

    16. KOLO
    91. => Bad Boys – Fantom = Veselí v sobotu 12.1.2019 od 19:00 hod
    92. => Bukovsko – Zvozna = Soběslav v sobotu 12.1.2019 od 20:00 hod
    93. => Křída – Radimov = Veselí v sobotu 12.1.2019 od 17:30 hod
    94. => Hrachoviště – Zvěrkovice = Soběslav v sobotu 12.1.2019 od 21:30 hod
    95. => Vidle – Kostelec = Soběslav v sobotu 12.1.2019 od 18:30 hod
    96. => Zvíkov – Roudná = Veselí v sobotu 12.1.2019 od 20:30 hod

    17. KOLO
    97. => Zvíkov – Bad Boys = Veselí v sobotu 19.1.2019 od 16:30 hod
    98. => Roudná – Vidle = Soběslav v sobotu 19.1.2019 od 19:30 hod
    99. => Kostelec – Hrachoviště = Veselí v sobotu 19.1.2019 od 18:00 hod
    100. => Zvěrkovice – Křída = Soběslav v sobotu 19.1.2019 od 21:00 hod
    101. => Radimov – Bukovsko = Veselí v sobotu 19.1.2019 od 19:30 hod
    102. => Zvozna – Fantom = Soběslav v sobotu 19.1.2019 od 18:00 hod

    18. KOLO
    103. => Bad Boys – Zvozna = Soběslav v sobotu 26.1.2019 od 17:30 hod
    104. => Fantom – Radimov = Veselí v sobotu 26.1.2019 od 20:00 hod
    105. => Bukovsko – Zvěrkovice = Veselí v neděli 27.1.2019 od 12:30 hod
    106. => Křída – Kostelec = Soběslav v sobotu 26.1.2019 od 19:00 hod
    107. => Hrachoviště – Roudná = Soběslav v sobotu 26.1.2019 od 20:30 hod
    108. => Vidle – Zvíkov = Veselí v neděli 27.1.2019 od 14:00 hod

    přání

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Prosinec 23rd, 2018 | No Comments

    14. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Prosinec 13th, 2018 | No Comments

    79. => Bad Boys – Bukovsko = 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
    Bad Boys = 4. Janda (Soukup), 27. Pokorný (Soukup), 32. Soukup, 36. Soukup (Pícha)
    Vyloučení = 3:2 (bez využití)
    Vývoj utkání = 4:0

    80. => Křída – Fantom = 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
    Křída = 11. Kosobud (Koliha), 40. Mrzena (Macháček)
    Fantom = 16. Toufar (Vaněk Michal), 18. Janata, 45. Vaněk Michal (Kokeš Jiří)
    Vyloučení = 1:1 (bez využití)
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:2 – 2:2 = 2:3

    81. => Hrachoviště – Zvozna = 8:2 (2:1, 3:1, 3:0)
    Hrachoviště = 4. Čábela (Němec), 12. Januška (Smetana), 18. Němec (Slabý), 23. Panský Stanislav (Švepeš), 5. Panský Stanislav (Slabý), 31. Němec (Čábela), 32. Švepeš (Samec), 35. Němec (Panský Stanislav, Čábela)
    Zvozna = 5. Lomský (Klečka Martin), 24. Švarc (Filípek Pavel)
    Vyloučení = 3:2 (využití 1:1)
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:1 – 4:1 – 4:2 = 8:2

    82. => Vidle – Radimov = 4:12 (3:1, 0:6, 1:5)
    Vidle = 7. Kříž (Houdek), 8. Houdek (Kříž, Beck Lukáš), 15. Kříž (Beck Lukáš, Houdek), 43. Adámek (Beck Lukáš, Kříž)
    Radimov = 10. Krejčí (Běhounek), 16. Šanda (Houdek), 17. Sabiniok (Krejčí), 21. Koranda, 21. Houdek (Podlaha Miroslav), 27. Sabiniok (Krejčí), 28. Šanda (Houdek), 39. Krejčí (Sabiniok), 40. Šanda (Houdek), 40. Šanda (Houdek),42. Bušta (Koranda), 43. Koranda
    Vyloučení = 1:2 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 2:0 – 2:1 – 3:1 – 3:11 – 4:11 = 4:12

    83. => Zvíkov – Zvěrkovice = 2:4 (0:1, 2:2, 0:1)
    Zvíkov = 18. Štětka (Řáha, Konopa Jan), 19. Tetour (Florián, Konopa Jan)
    Zvěrkovice = 1. Jirásek (Vomáčka), 18. Jirásek (Vomáčka), 20. Sejbal (Mach), 31. Vomáčka
    Vyloučení = 2:2 (využití 1:0) + navíc Nociar Jiří a Kratochvíl Tomáš (oba Zvěrkovice) 5min OT
    Vývoj utkání = 0:1 – 1:1 – 1:2 – 2:2 = 2:4

    84. => Roudná – Kostelec = 3:9 (1:2, 0:6, 2:1)
    Roudná = 12. Skluzáček (Kostečka), 32. Slunečko (Skluzáček), 39. Skluzáček (Jiříček)
    Kostelec = 4. Hlaváč (Zasadil), 7. Krejnik (Hlaváč), 16. Stoklasa (Krejnik), 18. Krejnik (Baloun Leoš, Hlaváč), 21. Šíma (Torok), 22. Torok (Šíma), 27. Šafář (Torok), 27. Hlaváč (Krejnik), 32. Torok (Hlaváč)
    Vyloučení = 4:1 (využití 0:2)
    Vývoj utkání = 0:2 – 1:2 – 1:9 = 2:9

    stránky

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Prosinec 10th, 2018 | No Comments

    Ahoj všem, z časových důvodů zaktualizuju statistiky BHLA po dalším kole.

    Díky za pochopení, Játro



    « Previous Entries Next Entries »