Sponzors

  • Historie

  • Týmy BHLA

  • 10. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Listopad 17th, 2018 | No Comments

    55. => Bad Boys- Hrachoviště = 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
    Bad Boys = 14. Hanzal (Hajič), 28. Baltizar (Soukup), 44. Soukup (Votápek), 45. Hajič (Soukup)
    Hrachoviště = 11. Prokeš, 22. Čermák, 33. Prokeš (Slabý, Samec)
    Vyloučení = 2:4 (využití 2:1)
    Vývoj utkání = 0:1 – 1:1 – 1:3 = 4:3

    56. => Křída – Vidle = 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
    Křída = 35. Koliha (Capouch Jan)
    Vidle = 26. Draksl (Tourek Tomáš), 33. Kříž (Beck)
    Vyloučení = 3:1 (využití 0:1)
    Vývoj utkání = 0:2 = 1:2

    57. => Bukovsko – Zvíkov = 2:8 (0:3, 1:2, 1:3)
    Bukovsko = 17. Mach Richard (Špatný), 41. Klika Aleš (Mach Richard)
    Zvíkov = 1. Pártl, 7. Pártl (Tůma), 7. Řáha (Konopa Vít), 27. Pártl (Brůžek), 29. Pártl (Řáha), 37. Pokorný, 40. Pártl (Pokorný), 41. Pártl
    Vyloučení = 5:3 (využití 1:1)
    Vývoj utkání = 0:3 – 1:3 – 1:7 – 2:7 = 2:8

    58. => Fantom – Roudná = 2:3 (0:1, 0:2, 2:0)
    Fantom = 36. Kolman (Vaněk Michal), 38. Vaněk Michal (Kolman)
    Roudná = 10. Votápek (Koutenský), 25. Skluzáček, 30. Skluzáček (Votápek, Prokeš)
    Vyloučení = 2:0 (využití 0:1)
    Vývoj utkání = 0:3 = 2:3

    59. => Zvozna – Kostelec = 3:7 (0:4, 2:0, 1:3)
    Zvozna = 20. Zárybnický (Prágr), 30. Jára, 32. Hegr (Šťastný)
    Kostelec = 1. Markovický (Víta), 9. Stoklasa (Šafář), 9. Víta (Markovický), 15. Torok (Krejnik), 31. Hlaváč (Krejnik), 35. Krejnik (Nikodem), 43. Stehlík (Šíma)
    Vyloučení = 1:2 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:4 – 2:4 – 2:5 – 3:5 = 3:7

    60. => Radimov – Zvěrkovice = 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
    Radimov = 28. Říha (Jansa), 30. Jansa (Říha), 37. Krejčí (Podlaha Jiří)
    Zvěrkovice = 1. Vomáčka, 43. Vomáčka
    Vyloučení = 2:3 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:1 – 3:1 = 3:2

    Ledy prosinec

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Listopad 14th, 2018 | No Comments

    12. KOLO
    67. => Bad Boys – Křída = Soběslav v sobotu 1.12.2018 od 17:30 hod
    68. => Hrachoviště – Bukovsko = Veselí v sobotu 1.12.2018 od 20:00 hod
    69. => Vidle – Fantom = Veselí v neděli 2.12.2018 od 15:00 hod
    70. => Zvíkov – Zvozna = Soběslav v sobotu 1.12.2018 od 19:00 hod
    71. => Roudná – Radimov = Veselí v neděli 2.12.2018 od 21:00 hod
    72. => Kostelec – Zvěrkovice = Soběslav v sobotu 1.12.2018 od 20:30 hod

    13. KOLO
    73. => Kostelec – Bad Boys = Soběslav v sobotu 8.12.2018 od 18:00 hod
    74. => Zvěrkovice – Roudná = Soběslav v sobotu 8.12.2018 od 19:30 hod
    75. => Radimov – Zvíkov = Soběslav v sobotu 8.12.2018 od 21:00 hod
    76. => Zvozna – Vidle = Veselí v sobotu 8.12.2018 od 17:30 hod
    77. => Fantom – Hrachoviště = Veselí v sobotu 8.12.2018 od 19:00 hod
    78. => Bukovsko – Křída = Veselí v sobotu 8.12.2018 od 20:30 hod

    14. KOLO
    79. => Bad Boys – Bukovsko = Veselí v sobotu 15.12.2018 od 17:00 hod
    80. => Křída – Fantom = Soběslav v sobotu 15.12.2018 od 17:30 hod
    81. => Hrachoviště – Zvozna = Veselí v sobotu 15.12.2018 od 18:30 hod
    82. => Vidle – Radimov = Soběslav v sobotu 15.12.2018 od 19:00 hod
    83. => Zvíkov – Zvěrkovice = Soběslav v sobotu 15.12.2018 od 20:30 hod
    84. => Roudná – Kostelec = Veselí v sobotu 15.12.2018 od 20:00 hod

    Změna času a termínu – 10.KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Listopad 8th, 2018 | No Comments

    Ahoj, z důvodu přesunutí utkání mužů došlo ke změně obsazenosti ledů o víkendu 17.-18.11. ve Veselí

    Nové ledy budou:
    17.11. 16,30-18,00 / 18,00 – 19,30 / 19,30-21,00

    Vše je v záložce aktuálně opraveno.

    Játro

    9. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Listopad 7th, 2018 | No Comments

    Houska Michal (Bad Boys) a Sabiniok Zbyněk (Radimov) = STOP na jedno utkání

    49. => Radimov – Bad Boys = 2:11 (1:3, 0:4, 1:4)
    Radimov = 7. Šanda (Říha), 45. Jansa (Bušta)
    Bad Boys = 9. Kunovský (Soukup), 10. Houska Tomáš (Houska Michal), 12. Soukup (Novák Luboš), 22. Kunovský (Houska Tomáš), 23. Hajič (Baltizar), 25. Benda (Votápek), 30. Soukup (Kunovský), 33. Pokorný (Houska Michal), 34. Pokorný (Smejkal), 35. Pokorný (Bacík), 43. Pokorný (Soukup)
    Vyloučení = 0:3 (bez využití) + navíc Houska Michal (Bad Boys) a Sabiniok Zbyněk (Radimov) 5+ OK => řeší komise
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:11 = 2:12

    50. => Zvěrkovice – Zvozna = 7:1 (0:0, 2:0, 5:1)
    Zvěrkovice = 21. Jirásek (Hruška), 26. Jirásek (Nociar), 32. Nociar (Jirásek), 34. Král (Cihla), 37. Sejbal (Hodinka), 40. Sejbal (Šebesta), 44. Sejbal (Kubeš)
    Zvozna = 31. Klečka (Zárybnický)
    Vyloučení = 1:2 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 2:0 – 2:1 – 7:1

    51. => Kostelec – Fantom = 9:5 (3:0, 2:3, 4:2)
    Kostelec = 7. Hlaváč (Šíma), 10. Baloun Leoš (Šafář), 15. Hlaváč (Torok), 17. Hlaváč (Šafář), 20. Šafář (Torok), 35. Torok, 38. Torok (Baloun Leoš), 40. Torok (Havel), 43. Šafář (Víta)
    Fantom = 27. Vaněk Michal (Kokeš Hynek), 29. Kolman (Píše, Vaněk Michal), 30. Vaněk Michal (Kolman), 33. Vaněk Michal (Kolman), 39. Janata (Veselý)
    Vyloučení = 0:2 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 5:0 – 5:4 – 7:4 – 7:5 = 9:5

    52. => Roudná – Bukovsko = 2:2 (0:0, 0:1, 2:1)
    Roudná = 36. Prokeš (Turek), 37. Slunečko (Skluzáček)
    Bukovsko = 5. Tůma (Klika Aleš), 41. Kadlec (Klika Aleš)
    Vyloučení = 1:1 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:1 – 2:1 = 2:2

    53. => Zvíkov – Křída = 7:1 (2:0, 2:0, 3:1)
    Zvíkov = 11. Pártl (Konopa Vít), 13. Florián (Konopa Jan), 16. Pokorný (Konopa Jan, Florián), 26. Brůžek (Dejčmar, Pártl), 34. Konopa Jan (Pokorný), 36. Pártl (Brůžek, Dejčmar), 38. Pártl (Dejčmar)
    Křída = 45. Heřmánek (Koliha)
    Vyloučení= 0:1 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 7:0 = 7:1

    54. => Vidle – Hrachoviště = 2:12 (0:2, 0:5, 0:6)
    Vidle = 21. Bauml (Korbel Jiří), 30. Studený (Korbel Jiří)
    Hrachoviště = 10. Buřič (Švepeš), 18. Němec (Čermák), 19. Čábela (Čermák), 21. Slabý (Švepeš), 27. Slabý (Švepeš), 35. Čábela (Hrůza), 36. Němec (Čábela), 37. Buřič (Švepeš), 40. Slabý (Buřič), 41. Němec (Čábela)
    Vyloučení = 2:3 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:4 – 1:4 – 1:6 – 2:6 = 2:12

    Trest Souhrada Zdeněk

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Listopad 7th, 2018 | No Comments

    V 8.kole, zápase číslo 45. Křída : Roudná došlo k zákroku hráče č.4 Souhrada Zdeněk (HC Křída) na hráče č.10 Votápek Rudolf (RH Roudná).
    Dle vyjádření rozhodčího šlo o vražení na hrazení a hráč Roudné utrpěl krvavé zranění.
    V zápise je uveden trest 5+OK, ale za vražení na hrazení se zraněním, následuje TH (trest ve hře) a proto komise rozhodčích mění z 5+OK na TH. Za tento zákrok může být uděleno 3 až 10 kol.
    Vzhledem k tomu, že hráč Souhrada Zdeněk (HC Křída) byl krátkém čase již jednou trestán (v 6.kole obdržel 5+OK), KR uděluje trest na 5 následujících utkání.

    KR BHLA

    8. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Říjen 31st, 2018 | No Comments

    43. => Bad Boys – Vidle = 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
    Bad Boys = 3. Novák Luboš (Benda), 27. Kunovský (Baltizar), 28. Soukup (Novák Petr), 32. Kunovský (Soukup)
    Vidle = Draksl (Korbel Jiří)
    Vyloučení = 3:3 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:1 = 4:1

    44. => Hrachoviště – Zvíkov = 9:6 (2:0, 3:3, 4:3)
    Hrachoviště = 2. Panský Martin (Januška), 4. Němec (Čermák), 16. Čermák (Němec), 18. Němec (Švepeš), 27. Švepeš (Panský M.), 38. Švepeš (Panský M.), 39. Němec (Čermák), 41. Němec (Jičínský), 45. Němec (Švepeš)
    Zvíkov = 17. Konopa Jan (Tetour, Florián), 20. Pokorný (Konopa Jan), 30. Pokorný (Konopa Jan), 35. Pokorný (Florián), 37. Konopa Vít (Petrů), 44. Florián (Pokorný)
    Vyloučení = 2:3 (využití 1:1)
    Vývoj utkání = 3:0 – 3:1 – 4:1 – 4:2 – 5:2 – 5:5 – 8:5 – 8:6 – 9:6

    45. => Křída – Roudná = 4:2 (1:0, 2:0, 1:2)
    Křída = 11. Burian (Capouch Jan), 19. Mazur (Souhrada), 25. Mrzena (Tomek), 45. Heřmánek Jiří (Mazur)
    Roudná = 32. Melichar (Votápek), 44. Kostečka (Štěpánek)
    Vyloučení = 0:4 (bez využití) + navíc Souhrada Zdeněk 5 + OK vražení na hrazení => řeší komise
    Vývoj utkání = 3:0 – 3:2 = 4:2

    46. => Bukovsko – Kostelec = 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
    Bukovsko = 18. Mach (Víta), 38. Víta (Šťastný)
    Kostelec = 8. Torok (Krejnik), 29. Šíma (Krejnik), 37. Šíma (Hlaváč)
    Vyloučení = 7:3 (využití 1:2) + navíc Musel Josef (Bukovsko) 10min NESP
    Vývoj utkání = 0:1 – 1:1 – 1:3 = 2:3

    47. => Fantom – Zvěrkovice = 0:5 kontumačně (domácí v malém počtu hráčů)

    48. => Zvozna – Radimov = 1:15 (0:5, 1:3, 0:7)
    Zvozna = 25. Klečka (Šťastný)
    Radimov = 6. Bušta (Říha), 7. Šanda (Koranda), 7. Hanzlík (Běhounek), 9. Novotný (Podlaha Jiří), 11. Podlaha Jiří (Říha), 21. Novotný (Prchlík), 24. Novotný (Prchlík), 29. Podlaha Miroslav (Podlaha Jiří), 32. Koranda (Říha), 36. Krejčí (Bušta), 37. Krejčí (Ondřej), 38. Běhounek (Podlaha Miroslav), 40. Buště (Ondřej), 42. Podlaha Jiří (Koranda), 44. Podlaha Miroslav (Podlaha Jiří)
    Vyloučení = 0:1 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:7 – 1:7 = 1:15

    Registrace

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Říjen 26th, 2018 | No Comments

    V menu (po levé straně) je záložka registrace. Každý zde vidí, kdo registraci nemá.
    Hráč, který nebude mít registraci, nebude vpuštěn ke hře!
    Registrace platí od 1.11.2018

    Játro

    7. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Říjen 26th, 2018 | No Comments

    Nejvíce bodů v tomto kole:
    Torok Pavel (HC Kostelec) 5 bodů = 4 goly + 1 asistence
    Soukup Jiří (HC Bad Boys) 5 bodů = 2 goly + 3 asistence
    Pokorný Martin (HC Bad Boys) 5 bodů = 1 gol + 4 asistence
    Baltizar David (HC Bad Boys) 4 body = 4 goly + 0 asistence
    Hlaváč Václav (HC Kostelec) 4 body = 2 goly + 2 asistence
    Pokorný Tomáš (HC Zvíkov) 4 body = 1 gol + 3 asistence
    Šmejkal Karel (HC Bad Boys) 3 body = 3 goly + 0 asistence
    Klika Aleš (HC Dolní Bukovsko) 3 body = 1 gol + 2 asistence
    Melichar Radek (RH Roudná) 3 body = 2 goly + 1 asistence
    Houska Tomáš (HC Bad Boys) 3 body = 1 gol + 2 asistence
    Klika Aleš (HC Dolní Bukovsko) 3 body = 1 gol + 2 asistence

    37. => Zvozna – Bad Boys = 1:16 (1:3, 0:6, 0:7)
    Zvozna = 7. Švarc
    Bad Boys = 8. Houska Tomáš (Pokorný), 10. Bartizal (Soukup), 12. Kunovský (Soukup), 17. Bartizal (Soukup), 18. Pícha (Novák Petr), 19. Houska Michal (Pokorný), 24. Šmejkal (Hanzal), 28. Šmejkal (Houska Tomáš), 28. Houska Michal (Janda), 31. Pokorný (Houska Tomáš), 32. Bartizal (Honner), 35. Soukup (Honner), 39. Soukup (Honner), 41. Bartizal (Pokorný), 41. Hanzal (Pokorný), 45. Šmejkal (Hanzal)
    Vyloučení = 1:0 (bez využití)
    Vývoj utkání = 1:0 = 1:16

    38. => Radimov – Fantom = 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
    Radimov = 4. Princ, 24. Koranda (Hanzlík), 30. Šanda (Novák), 37. Hanzlík (Princ), 39. Hovorka Míla
    Fantom = 20. Kolman (Vaněk Michal), 37. Vaněk Michal (Kolman)
    Vyloučení = 3:4 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:1 – 3:1 – 3:2 = 5:2

    39. => Zvěrkovice – Bukovsko = 3:4 (3:2, 0:0, 0:2)
    Zvěrkovice = 5. Karfík (Nováček), 10. Kubeš (Karfík), 12. Hruška (Nováček)
    Bukovsko = 4. Šubrt (Klika Aleš), 11. Víta (Klika Aleš), 37. Klika Aleš (Hrubý), 42. Tůma (Šubrt)
    Vyloučení = 1:1 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:1 – 2:1 – 2:2 – 3:2 = 3:4

    40. => Kostelec – Křída = 10:2 (3:0, 2:1, 5:1)
    Kostelec = 3. Torok, 5. Hlaváč (Baloun Leoš), 12. Stoklasa (Hlaváč), 16. Šafář (Víta), 17. Torok (Krejnik), 37. Torok, 39. Hlaváč, 43. Torok (Krejnik), 44. Baloun Leoš (Torok), 45. Víta (Hlaváč)
    Křída = 20. Capouch David (Heřmánek), 39. Burian (Mazur)
    Vyloučení = 2:4 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 5:0 – 5:1 – 7:1 – 7:2 = 10:2

    41. => Roudná – Hrachoviště = 7:2 (2:1, 2:1, 3:0)
    Roudná = 6. Srnec (Melichar), 7. Melichar, 18. Dohnal (Turek), 21. Skluzáček (Nedvěd), 37. Černý (Vojtěch, Skluzáček), 42. Melichar (Srnec), 42. Vojtěch (Černý)
    Hrachoviště = 5. Jičínský (Čábela), 19. Němec (Čábela)
    Vyloučení = 0:3 (využití 3:0)
    Vývoj utkání = 0:1 – 3:1 – 3:2 – 7:2

    42. => Zvíkov – Vidle = 5:1 (3:0, 1:0, 1:1)
    Zvíkov = 2. Florián (Pokorný, Konopa Jan), 5. Konopa Jan (Pokorný, Řáha), 13. Palus (Brůžek, Petrů), 16. Tetour (Pokorný), 38. Pokorný (Brůžek, Tetour)
    Vidle = 43. Korbel Jiří
    Vyloučení = 2:6 (bez využití)
    Vývoj utkání = 5:0 = 5:1

    Rozpis zápasů listopad 2018

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Říjen 23rd, 2018 | No Comments

    8. KOLO
    Na ZS Soběslavi došlo ke změnám v termínech kuli mistrovskému utkání dorostu
    43. => Bad Boys – Vidle = Soběslav v pátek 2.11.2018 od 22:00 hod
    44. => Hrachoviště – Zvíkov = Soběslav v sobotu 3.11.2018 od 20:30 hod
    45. => Křída – Roudná = Soběslav v sobotu 3.11.2018 od 22:00 hod
    46. => Bukovsko – Kostelec = Veselí v sobotu 3.11.2018 od 18:30 hod
    47. => Fantom – Zvěrkovice = Veselí v neděli 4.11.2018 od 15:00 hod
    48. => Zvozna – Radimov = Veselí v sobotu 3.11.2018 od 20:00 hod

    9. KOLO
    49. => Radimov – Bad Boys = Soběslav v sobotu 10.11.2018 od 17:30 hod
    50. => Zvěrkovice – Zvozna = Soběslav v sobotu 10.11.2018 od 19:00 hod
    51. => Kostelec – Fantom = Veselí v sobotu 10.11.2018 od 16:30 hod
    52. => Roudná – Bukovsko = Veselí v sobotu 10.11.2018 od 18:00 hod
    53. => Zvíkov – Křída = Soběslav v sobotu 10.11.2018 od 20:30 hod
    54. => Vidle – Hrachoviště = Veselí v sobotu 10.11.2018 od 19:30 hod

    10. KOLO
    55. => Bad Boys- Hrachoviště = Soběslav v sobotu 17.11.2018 od 17:30 hod
    56. => Křída – Vidle = Soběslav v sobotu 17.11.2018 od 19:00 hod
    57. => Bukovsko – Zvíkov = Veselí v sobotu 17.11.2018 od 20:00 hod
    58. => Fantom – Roudná = Veselí v neděli 18.11.2018 od 13:30 hod
    59. => Zvozna – Kostelec = Veselí v neděli 18.11.2018 od 15:00 hod
    60. => Radimov – Zvěrkovice = Soběslav v sobotu 17.11.2018 od 20:30 hod

    11. KOLO
    61. => Zvěrkovice – Bad Boys = Soběslav v sobotu 24.11.2018 od 17:30 hod
    62. => Kostelec – Radimov = Veselí v sobotu 24.11.2018 od 16:30 hod
    63. => Roudná – Zvozna = Veselí v sobotu 24.11.2018 od 18:00 hod
    64. => Zvíkov – Fantom = Soběslav v sobotu 24.11.2018 od 19:00 hod
    65. => Vidle – Bukovsko = Veselí v sobotu 24.11.2018 od 19:30 hod
    66. => Hrachoviště – Křída = Soběslav v sobotu 24.11.2018 od 20:30 hod

    6. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Říjen 19th, 2018 | No Comments

    I Kostelec utrpěl v tomto kole porážku a proto po 6. kole není neporaženého týmu.

    Nejvíce kanadských bodů v tomto kole:
    Kolman Karel (HC Fantom) 5 bodů = 3 goly + 2 asistence
    Vaněk Michal (HC Fantom) 5 body = 1 gol + 4 asistence
    Patrik Němec (HC Hrachoviště) 4 body = 3 goly + 1 asistence
    Radek Florián (HC Zvíkov) 4 body = 1 gol + 3 asistence
    Jiří Nohava (HC Hrachoviště) 4 body = 1 gol + 3 asistence
    Šubrt František (HC Dolní Bukovsko) 3 body = 3 goly + 0 sistencí
    Heřmánek Jiří (HC Křída) 3 body = 3 goly + 0 sistencí
    Jan Srnec (HC Roudná) 3 body = 1 gol + 2 asistence
    Píše Radek (HC Fantom) 3 body = 1 gol + 2 asistence
    Janata Martin (HC Fantom) 3 body = 3 sistence

    Trest na další kolo si odnáší Zdeněk Souhrada z HC Křída.

    31. => Bad Boys – Zvíkov = 4:7 (2:2, 1:2, 1:3)
    Bad Boys = 3. Novák Jaroslav (Votápek Pavel), 5. Houska Tomáš (Houska Michal), 19. Soukup (Baltizar), 40. Soukup (Janda)
    Zvíkov = 4. Florián (Pokorný), 14. Konopa Vít (Florián), 17. Konopa Jan (Florián), 25. Pokorný (Florián), 34. Florián (Konopa Vít), 35. Petrů (Tetour), 40. Petrů (Dejčmar)
    Vyloučení = 5:2 (využití 0:3)
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:1 – 2:1 – 2:3 – 3:3 – 3:7 = 4:7

    32. => Vidle – Roudná = 3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
    Vidle = 4. Tourek (Prokeš Petr), 32. Korbel Jiří (Beck), 41. Beck (Kříž)
    Roudná = 17. Melichar (Srnec), 24. Blažek (Nedvěd), 37. Srnec, 39. Melichar (Srnec)
    Vyloučení = 4:3 (bez využití) + navíc Prokeš Petr (Vidle) a Vácha Zdeněk (Roudná) 10 min NESP
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:2 – 2:2 – 2:4 = 3:4

    33. => Hrachoviště – Kostelec = 6:4 (2:1, 1:1, 3:2)
    Hrachoviště = 6. Nohava (Němec), 13. Němec (Nohava), 24. Němec (Hamr), 31. Panský Martin (Kuffner), 33. Němec (Nohava), 36. Buřič (Nohava)
    Kostelec = 8. Baloun Leoš (Torok), 25. Hlaváč (Šafář), 37. Torok (Baloun Leoš), 42. Šafář (Hlaváč, Torok)
    Vyloučení = 3:2 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:1 – 3:1 – 3:2 – 6:2 = 6:4

    34. => Křída – Zvěrkovice = 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
    Křída = 2. Heřmánek (Koliha), 30. Heřmánek (Capouch David), 40. Heřmánek (Mazur)
    Zvěrkovice = 4. Mach (Vomáčka), 39. Vomáčka (Jirásek)
    Vyloučení = 1:2 (bez využití) + navíc Souhrada Zdeněk (Křída) 5 + OK

    35. => Bukovsko – Radimov = 8:1 (3:1, 2:0, 3:0)
    Bukovsko = 1. Šubrt, 5. Musel, 11. Špatný, 24. Šubrt (Víta), 27. Šubrt, 32. Bárta, 40. Šťastný (Zahradník), 43. Pexa (Šťastný)
    Radimov = 15. Prchlík (Jansa)
    Vyloučení = 3:2 (využití 1:0) + navíc Šubrt František (Bukovsko) a Říha Martin (Radimov) 10 min NESP
    Vývoj utkání = 3:0 – 3:1 = 8:1

    36. => Fantom – Zvozna = 8:3 (5:0, 3:3, 0:0)
    Fantom = 6. Říha (Janata, Píše), 8. Kolman (Vaněk Michal), 9. Píše (Janata), 10. Vaněk Michal (Kolman), 14. Kolman (Vaněk Michal), 24. Vaněk Jan (Píše, Janata), 25. Nesporý (Vaněk Michal, Kolman), 27. Kolman (Vaněk Michal)
    Zvozna = 23. Šnorek (Hegr), 23. Božek (Prágr), 23. Božek (Lomský)
    Vyloučení = 2:0 (bez využití)
    Vývoj utkání = 5:0 – 5:3 = 8:3



    « Previous Entries Next Entries »