Sponzors

  • Historie

  • Týmy BHLA

  • 16. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Leden 19th, 2018 | No Comments

    V tomto kole nesmí nastoupit:
    - Prokeš Petr, Prokeš Michal, Prokeš David a Tourek Tomáš ml. všichni HC Vidle

    91. => Vidle – Bad Boys = přeloženo na březen

    92. => Fantom – Radimov = 5:6 (2:5, 3:0, 0:1)
    Fantom = 3. Kokeš Jiří (Píše), 7. Nesporý (Schramhauser), 17. Janata (Píše), 24. Janata (Kokeš Jiří), 25. Vaněk M. (Nesporý)
    Radimov = 2. Bělohlav (Zahrádka), 12. Prchlík (Bělohlav), 14. Jansa (Říha), 14. Houdek, 15. Bělohlav (Hovorka Míla), 45. Říha (Jansa)
    Vyloučení = 1:1 (využití 0:1)
    Vývoj utkání = 0:1 – 2:1 – 2:5 – 5:5 = 5:6

    93. => Kostelec – Bukovsko = 4:3

    94. => Roudná – Křída = 4:3 (0:0, 4:2, 0:1)
    Roudná = 20. Turek (Koutenský), 21. Komma (Černý), 26. Serpan Jan (Prokeš), 28. Prokeš (Komma)
    Křída = 17. Duda (Blažek), 29. Mazur (Macháček), 37. Duda (Tupý)
    Vyloučení = 2:3 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 0:1 – 4:1 = 4:3

    95. => Zvěrkovice – Hrachoviště = 0:5 (0:4, 0:0, 0:1)
    Hrachoviště = 1. Březina (Němec), 5. Němec (Čermák), 5. Němec (Smetana), 11. Čermák (Slabý), 41. Smetana (Švepeš)
    Vyloučení = 1:3 (byz využití)
    Vývoj utkání = 0:5

    96. => Zvíkov – Zvozna = přátelsky pro nemoc HC Zvozna, přeloženo na březen

    Rozpis zápasů Únor 2018

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Leden 19th, 2018 | No Comments

    18. KOLO
    - změna času u zápasů ve Veselí ze strany ZS LOKO
    103. => Vidle – Radimov = Soběslav v sobotu 3.2. od 20:30 hod
    104. => Bad Boys – Bukovsko = Soběslav v sobotu 3.2. od 17:30 hod
    105. => Fantom – Křída = Veselí v sobotu 3.2. od 17:00 hod (placení startovného)
    106. => Kostelec – Hrachoviště = přeloženo na březen
    107. => Roudná – Zvozna = Veselí v sobotu 3.2. od 18:30 hod
    108. => Zvěrkovice – Zvíkov = Soběslav v sobotu 3.2. od 19:00 hod

    19. KOLO
    109. => Zvěrkovice – Vidle = Soběslav v sobotu 10.2. od 18:00 hod
    110. => Zvíkov – Roudná = Veselí v sobotu 10.2. od 16:30 hod
    111. => Zvozna – Kostelec = Veselí v sobotu 10.2. od 19:30 hod
    112. => Hrachoviště – Fantom = Veselí v sobotu 10.2. od 18:00 hod (placení startovného)
    113. => Křída – Bad Boys = Soběslav v sobotu 10.2. od 16:30 hod
    114. => Bukovsko – Radimov = Soběslav v sobotu 10.2. od 19:30 hod

    20. KOLO
    115. => Vidle – Bukovsko = Veselí v sobotu 17.2. od 17:00 hod
    116. => Radimov – Křída = přeloženo na březen
    117. => Bad Boys – Hrachoviště = Soběslav v sobotu 17.2. od 17:30 hod
    118. => Fantom – Zvozna = Veselí v sobotu 17.2. od 18:30 hod (placení startovného)
    119. => Kostelec – Zvíkov = Soběslav v sobotu 17.2. od 19:00 hod
    120. => Roudná – Zvěrkovice = Soběslav v sobotu 17.2. od 20:30 hod

    21. KOLO
    121. => Roudná – Vidle = Soběslav v sobotu 24.2. od 17:30 hod
    122. => Zvěrkovice – Kostelec = Veselí v sobotu 24.2. od 20:00 hod
    123. => Zvíkov – Fantom = Veselí v sobotu 24.2. od 17:00 hod
    124. => Zvozna – Bad Boys = Soběslav v sobotu 24.2. od 19:00 hod
    125. => Hrachoviště – Radimov = Soběslav v sobotu 24.2. od 16:00 hod
    126. => Křída – Bukovsko = Veselí v sobotu 24.2. od 18:30 hod

    15. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Leden 9th, 2018 | No Comments

    V tomto kole nesmí nastoupit:
    - Prokeš Petr, Prokeš Michal a Prokeš David všichni HC Vidle a Manina Josef z HC Křída

    3 goly vstřelil: Patrik Němec (HC Hrachoviště), Jan Petrů (HC Zvíkov), Miroslav Pícha (HC Bad Boys)

    85. => Zvozna – Vidle = 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
    Zvozna = 13. Petrášek (Kubeš Jan), 15. Petrášek (Kubeš Jan), 21. Vyhlídka (Kubeš Jan)
    Vidle = 29. Kříž (Benda Jiří), 30. Tourek T. st. (Friml)
    Vyloučení = 4:1 (bez využití) + navíc Tourek Tomáš ml. (HC Vidle) 5+20 => Tourek T. ml. má 2 zápasy STOP
    Vývoj utkání = 3:0 = 3:2

    86. => Hrachoviště – Zvíkov = 4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
    Hrachoviště = 5. Němec (Sirakovský), 7. Němec (Januška), 29. Němec (Hamr), 42. Hamr (Němec)
    Zvíkov = 15. Petrů (Pokorný), 16. Petrů (Florián), 37. Petrů (Brůžek)
    Vyloučení = 3:2 (využití 1:0) + navíc Samec Radek (HC Hrachoviště) 10min NESP
    Vývoj utkání = 2:0 -2:2 – 3:2 – 3:3 = 4:3

    87. => Křída – Zvěrkovice = 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
    Zvěrkovice = 5. Hodinka (Nociar), 23. Král (Nociar), 32. Voběrek (Mach), 44. Sejbal (Hodinka)
    Vyloučení = 2:3 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:4

    88. => Bukovsko – Roudná = 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
    Bukovsko = 11. Klika A. (Kadlec), 14. Šubrt (Kadlec), 19. Špatný (Hrubý), 34. Šťastný (Pexa), 45. Svoboda (Špatný)
    Roudná = 10. Srnec (Vaněk), 30. Srnec (Musil)
    Vyloučení = 3:3 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:1 – 3:1 – 3:2 = 5:2

    89. => Radimov – Kostelec = 4:3 (2:2, 2:1, 0:0)
    Radimov = 12. Říha (Šanda), 15. Hanzlík (Šanda), 18. Říha, 21. Prchlík (Kočí)
    Kostelec = 2. Torok (TS), 12. Stoklasa (Torok), 21. Šíma
    Vyloučení = 8:5 (využití 0:1) + navíc v čase 1:39 proměnil hráč Torok (HC Kostelec) trestné střílení
    Vývoj utkání = 0:1 – 1:1 – 1:2 – 3:2 – 3:3 = 4:3

    90. => Bad Boys – Fantom = 9:2 (1:1, 3:1, 5:0)
    Bad Boys = 12. Bartizal (Soukup), 17. Kunovský (Novák P.), 21. Pícha (Bacík), 21. Hajič (Novák P.), 38. Pícha (Bacík), 38. Houska T. (Kunovský), 41. Pícha (Novák P.), 44. Pokorný (Soukup), 45. Bacík (Novák P.)
    Fantom = 12. Vaněk M. (Toufar), 19. Janata (Kolman)
    Vyloučení = 1:8 (využití 4:0)
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:1 – 2:1 – 2:2 = 9:2

    14. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Leden 1st, 2018 | No Comments

    V tomto kole vstřelil:
    4 goly Petr Jansa z HC Radimov a Petr Mareš z HC Zvíkov

    V tomto kole nesmí nastoupit:
    - Prokeš Petr, Prokeš Michal a Prokeš David všichni HC Vidle, Pexa Jan z HC Bukovsko a Manina Josef HC Křída

    79. => Vidle – Fantom = 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
    Vidle = 10. Friml (Tourek), 14. Beck (Korbel J.), 25. Kříž (Korbel J.), 39. Friml (Beck)
    Fantom = 36. Nesporý
    Vyloučení = 1:4 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 3:0 – 3:1 = 4:1

    80. => Kostelec – Bad Boys = 5:3 (1:1, 2:2, 2:0)
    Kostelec = 4. Šafář, 24. Markovický (Stoklasa), 27. Markovický (Hlaváč), 32. Markovický (Stoklasa), 40. Krejnik (Šafář)
    Bad Boys = 7. Soukup (Pokorný), 20. Pícha (Novák Petr), 25. Brůžek Z. (Bacík)
    Vyloučení = 1:3 (bez využití) v čase 18:08 neproměnil tým HC Bad Boys TS
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:2 – 2:2 – 2:3 = 5:3

    81. => Roudná – Radimov = 1:8 (0:1, 0:4, 1:3)
    Roudná = 45. Srnec (Skluzáček)
    Radimov = 15. Jansa (Hanzlík), 18. Jansa (Říha), 23. Houdek (Prchlík), 25. Jansa (Říha), 28. Říha, 34. Říha (Koranda), 40. Jansa (Říha), 43. (Houdek)
    Vyloučení = 0:2 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:8 = 1:8

    82. => Zvěrkovice – Bukovsko = 4:5 (2:2, 1:1, 1:2)
    Zvěrkovice = 11. Šebesta (Hodinka), 14. Vomáčka (Dědič), 17. Jirásek (Pešek), 43. Jirásek (Pešek)
    Bukovsko = 10. Mach R. (Šubrt), 12. Víta (Kadlec), 30. Špatný (Mach R.), 36. Holšán (Bárta), 39. Mach R. (Šubrt)
    Vyloučení = 2:3 (využití 2:0)
    Vývoj utkání = 0:1 – 1:1 – 1:2 – 2:2 – 3:2 – 3:5 = 4:5

    83. => Zvíkov – Křída = 14:2 (6:0, 4:0, 4:2)
    Zvíkov = 3. Mareš (Pokorný), 3. Petrů (Mareš), 7. Konopa V. (Mareš), 7. Palus (Konopa J.), 12. Florián (Řáha), 16. Petrů (Pokorný), 21. Pokorný (Mareš), 27. Mareš (Pokorný), 31. Florián (Palus), 33. Žižka (Mareš), 40. Mareš (Petrů), 44. Žižka (Petrů), 45. Mareš (Pokorný)
    Křída = 31. Heřmánek J. (Koliha), 34. Tomek (Koliha)
    Vyloučení = 0:1 (bez využití)
    Vývoj utkání = 10:0 – 10:1 – 11:1 – 11:2 = 14:2

    84. => Zvozna – Hrachoviště = 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
    Hrachoviště = 43. Němec (Panský M.), 43. Čermák (Němec)
    Vyloučení = 1:6 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:2

    PF 2018

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Prosinec 22nd, 2017 | No Comments

    Placení startovného

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Prosinec 19th, 2017 | No Comments

    Od ledna začnu vybírat startovné. Poprosím aby si připravily vedoucí 1.500,-

    6.1.2018 = HC Vidle (vzájemný zápas)
    13.1.2018 = HC Bad Boys (vzájemný zápas)
    13.1.2018 = HC Hrachoviště (po zápase s HC Bad Boys)
    13.1.2018 = HC Zvíkov (po zápase s HC Bad Boys)
    21.1.2018 = HC Radimov (vzájemný zápas)
    21.1.2018 = HC Zvěrkovice (po zápase s HC Radimov)
    27.1.2018 = HC Dolní Bukovsko (vzájemný zápas)
    27.1.2018 = RH Roudná (po zápase s HC Dolní Bukovsko)

    HC Kostelec, HC Křída a HC Zvozna upřesním na únor

    Játro

    Ledy únor

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Prosinec 18th, 2017 | No Comments

    Poprosím všechny týmy, kteří pořádají v únoru nějaké akce, ať mi na mail napíšou jejich termíny, abych mohl upravit termín ledů.

    Játro

    Dohrávky

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Prosinec 18th, 2017 | No Comments

    dohrávka z 3.KOLA
    V tomto kole si odpykává trest:
    - Jan Pexa (HC Bukovsko)
    16. => Bukovsko – Zvěrkovice = 6:3 (3:2,1:0, 2:1)
    Bukovsko = 1. Klika Sl. (Šubrt), 5. Klika A. (Musel), 6. Musel (Holšán), 27. Musel (Špatný), 31. Klika Sl. (Šubrt), 40. Šubrt (Klika Sl.)
    Zvěrkovice = 8. Mach (Jirásek), 10. Jirásek (Vomáčka), 37. Vomáčka (Jirásek)
    Vyloučení = 2:3 (využití 1:1)
    Vývoj utkání = 3:0 – 3:2 – 5:2 – 5:3 = 6:3

    dohrávka z 5.KOLA
    V tomto kole si odpykává trest:
    - z 4.kola Sabiniok Zbyněk (HC Radimov)
    - z 4.kola Zahrádka Ondřej (HC Radimov)

    26. => Radimov – Fantom = 6:5 (0:1, 2:3, 4:1)
    Radimov = 22. Bělohlav (Prchlík), 31. Šanda (Podlaha Mir.), 31. Prchlík (Houdek), 33 Hanzlík T., 34. Podlaha M. (Bělohlav), 34. Šanda (Říha)
    Fantom = 4. Nesporý (Schramhauser), 19. Nesporý (Schramhauser), 24. Prokeš (Toufar), 29. Nesporý (Toufar), 45. Toufar
    Vyloučení = 1:1 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:2 – 1:2 – 1:4 – 6:4 = 6:5

    13. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Prosinec 12th, 2017 | No Comments

    3 goly vstřelily Němec Patrik z HC Hrachoviště a Houska Tomáš z HC Bad Boys

    V tomto kole nesmí nastoupit:
    - Prokeš Petr, Prokeš Michal a Prokeš David všichni HC Vidle a Pexa Jan z HC Bukovsko

    73. => Hrachoviště – Vidle = 8:5 (2:3, 4:1, 2:1)
    Hrachoviště = 4. Němec, 9. Bláha (Slabý), 18. Čermák (Němec), 19. Čermák (Čábela), 20. Němec (Švepeš), 21. Slabý (Bláha), 34. Němec (Švepeš), 37. Čábela (Švepeš)
    Vidle = 3. Friml (Kukačka P. ml.), 4. Benda (Korbel J.), 6. Korbel J. (Benda), 29. Korbel J. (Tourek T.), 40. Friml (Tourek T.)
    Vyloučení = 3:2 (využití 1:1)
    Vývoj utkání = 0:2 – 1:2 – 1:3 – 6:3 – 6:4 – 8:4 = 8:5

    74. => Křída – Zvozna = 1:4 (1:2, 0:2, 0:0)
    Křída = 12. Manina (Macháček)
    Zvozna = 5. Pešek (Hajič), 8. Kubeš O., 27. Hajič (Gdowin), 29. Lomský
    Vyloučení = 5:2 (bez využití) + navíc Manina Josef (Křída) 10min a 5+20
    Vývoj utkání = 0:2 – 1:2 = 1:4
    !!! Josef Manina má STOP na 2 utkání !!!

    75. => Bukovsko – Zvíkov = odloženo na březen

    76. => Radimov – Zvěrkovice = 1:3 (0:0, 0:0, 1:3)
    Radimov = 34. Šanda (Bělohlav)
    Zvěrkovice = 34. Vomáčka (Jirásek), 36. Vomáčka (Hodinka), 36. Jirásek (Nociar)
    Vyloučení = 1:1 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:1 – 1:1 = 1:3

    77. => Bad Boys – Roudná = 11:0 (5:0, 4:0, 2:0)
    Bad Boys = 7. Pokorný (Soukup), 7. Pícha (Novák P.), 8. Houska M. (Houska T.), 13. Novák P. (Pícha), 15 Novák P. (Brůžek Z.), 17. Houska T. (Hajič), 20. Pokorný, 23. Hajič (Soukup), 28. Houska T. (Krch), 36. Kunovský (Soukup), 39. Houska T. (Houska M.)
    Vyloučení = 4:7 (využití 3:0) čase 22:04 proměnil TS hráč Pokorný Martin z HC Bad Boys
    Vývoj utkání = 11:0

    78. => Fantom – Kostelec = 1:8 (1:1, 0:4, 0:3)
    Fantom = 2. Kolman
    Kostelec = 6. Havel, 23. Markovický (Baloun J.), 25. Krejnik, 28. Hlaváč (Šíma), 28. Krejnik (Torok), 37. Šíma (Hlaváč), 39. Šafář, 43. Hlaváč (Šíma)
    Vyloučení = 8:4 (využití 0:1) v čase 24:00 proměnil TS hráč Krejnik (Kostelec)
    Vývoj utkání = 1:0 = 1:8

    Rozpis zápasů leden 2018

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Prosinec 12th, 2017 | No Comments

    14. KOLO
    79. => Vidle – Fantom = Veselí v sobotu 6.1. od 20:00 hod = změna termínu
    80. => Kostelec – Bad Boys = Soběslav v sobotu 6.1. od 20:30 hod
    81. => Roudná – Radimov = Soběslav v sobotu 6.1. od 17:30 hod
    82. => Zvěrkovice – Bukovsko = Veselí v neděli 7.1. od 19:00 hod = změna termínu
    83. => Zvíkov – Křída = Soběslav v sobotu 6.1. od 19:00 hod
    84. => Zvozna – Hrachoviště = Veselí v neděli 7.1. od 20:30 hod

    15. KOLO
    V tomto kole nesmí nastoupit:
    - Prokeš Petr, Prokeš Michal a Prokeš David všichni HC Vidle a Manina Josef z HC Křída
    85. => Zvozna – Vidle = Veselí v sobotu 13.1. od 20:00 hod
    86. => Hrachoviště – Zvíkov = Soběslav v sobotu 13.1. od 19:00 hod
    87. => Křída – Zvěrkovice = Veselí v sobotu 13.1. od 17:00 hod
    88. => Bukovsko – Roudná = Veselí v sobotu 13.1. od 18:30 hod
    89. => Radimov – Kostelec = Soběslav v sobotu 13.1. od 20:30 hod
    90. => Bad Boys – Fantom = Soběslav v sobotu 13.1. od 17:30 hod

    16. KOLO
    V tomto kole nesmí nastoupit:
    - Prokeš Petr, Prokeš Michal, Prokeš David a Tourek Tomáš ml. všichni HC Vidle
    91. => Vidle – Bad Boys = přeloženo na březen
    92. => Fantom – Radimov = Veselí v neděli 21.1. od 19:00 hod
    93. => Kostelec – Bukovsko = Veselí v sobotu 20.1. od 20:00 hod
    94. => Roudná – Křída = Soběslav v sobotu 20.1. od 19:00 hod
    95. => Zvěrkovice – Hrachoviště = Veselí v neděli 21.1. od 20:30 hod
    96. => Zvíkov – Zvozna = Soběslav v sobotu 20.1. od 17:30 hod

    17. KOLO
    V tomto kole nesmí nastoupit:
    Tourek Tomáš ml. z HC Vidle
    97. => Zvíkov – Vidle = Soběslav v sobotu 27.1. od 19:00 hod
    98. => Zvozna – Zvěrkovice = Soběslav v sobotu 27.1. od 17:30 hod
    99. => Hrachoviště – Roudná = Veselí v sobotu 27.1. od 18:30 hod
    100. => Křída – Kostelec = Veselí v sobotu 27.1. od 20:00 hod
    101. => Bukovsko – Fantom = Veselí v sobotu 27.1. od 17:00 hod
    102. => Radimov – Bad Boys = Soběslav v sobotu 27.1. od 20:30 hod



    « Previous Entries