Sponzors

  • Historie

  • Týmy BHLA

  • Soupisky

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Září 16th, 2020 | No Comments

    !!! Stále nedodaly soupisky: Hrachoviště a Zvěrkovice !!!

    Prosím o kontrolu, zda jsem se v soupiskách neupsal.

    U nových hráčů prosím dodání fotografií na registrace.

    Játro

    rozpis říjen 2020

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Září 10th, 2020 | No Comments

    Říjen 2020

    1. KOLO
    1. => Vidle – Hvozdno = Soběslav v sobotu 3.10.2020 od 12:30 hod
    2. => Radimov – Hrachoviště = Veselí v neděli 4.10.2020 od 20:00 hod
    3. => Zvíkov – Fantom = Soběslav v sobotu 3.10.2020 od 20:00 hod
    4. => Řípec – Roudná = Veselí v sobotu 3.10.2020 od 18:00 hod
    5. => Kostelec – Zvěrkovice = Veselí v sobotu 3.10.2020 od 19:30 hod
    6. => Bukovsko – Křída = Soběslav v sobotu 3.10.2020 od 18:30 hod

    2. KOLO
    7. => Hvozdno – Křída = Soběslav v sobotu 10.10.2020 od 17:00 hod
    8. => Zvěrkovice – Bukovsko = Soběslav v sobotu 10.10.2020 od 18:30 hod
    9. => Roudná – Kostelec = Soběslav v sobotu 10.10.2020 od 20:00 hod
    10. => Fantom – Řípec = Veselí v sobotu 10.10.2020 od 20:00 hod
    11. => Hrachoviště – Zvíkov = Veselí v neděli 11.10.2020 od 15:00 hod
    12. => Vidle – Radimov = Veselí v neděli 11.10.2020 od 19:30 hod

    3. KOLO
    13. => Radimov – Hvozdno = Soběslav v sobotu 17.10.2020 od 17:00 hod
    14. => Zvíkov – Vidle = Soběslav v sobotu 17.10.2020 od 18:30 hod
    15. => Řípec – Hrachoviště = Soběslav v sobotu 17.10.2020 od 20:00 hod
    16. => Kostelec- Fantom = Veselí v sobotu 17.10.2020 od 18:00 hod
    17. => Bukovsko – Roudná = Veselí v sobotu 17.10.2020 od 19:30 hod
    18. => Křída – Zvěrkovice = Veselí v neděli 18.10.2020 od 19:30 hod

    4. KOLO
    19. => Hvozdno – Zvěrkovice = Soběslav v sobotu 24.10.2020 od 15:30 hod
    20. => Roudná – Křída = Soběslav v sobotu 24.10.2020 od 18:30 hod
    21. => Fantom – Bukovsko = Soběslav v sobotu 24.10.2020 od 20:00 hod
    22. => Hrachoviště – Kostelec = Veselí v sobotu 24.10.2020 od 20:00 hod
    23. => Vidle – Řípec = Veselí v sobotu 25.10.2020 od 10:30 hod
    24. => Radimov – Zvíkov = Veselí v neděli 25.10.2020 od 13:00 hod

    5. KOLO
    25. => Zvíkov – Hvozdno = Soběslav v sobotu 31.10.2020 od 19:30 hod
    26. => Řípec – Radimov = Soběslav v sobotu 31.10.2020 od 21:00 hod
    27. => Kostelec – Vidle = Veselí v sobotu 31.10.2020 od 16:00 hod
    28. => Bukovsko – Hrachoviště = Veselí v sobotu 31.10.2020 od 17:30 hod
    29. => Křída – Fantom = Veselí v sobotu 31.10.2020 od 19:00 hod
    30. => Zvěrkovice – Roudná = Veselí v neděli 1.11.2020 od 10:30 hod

    Schůze na sezonu 2020/2021

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Srpen 17th, 2020 | No Comments

    Zúčastnily se zástupci všech klubů mimo Roudná, Řípec a Hrachoviště.

    1.) Coronavir = pokud by musely být soutěž ukončená, bude platit tabulka z poloviny soutěže, nebo až po odehrání všech kol

    2.) Registrace = nadále platí. Máme je pro případnou identifikaci neoprávněného startu. Ne předání registrací se vždy domlouvají vedoucí družstev.

    3.) Rozlosování dám na stránky v neděli 23.8.2020 (zahájení sezony je první týden v říjnu)

    4.) Statistiky = se statistikama mi pomůže Jirka Korbel z HC Vidle

    5.) zápis budou nepředvyplněné (nebudou se škrtat jména, ale zapisovat). Vzor zašlu na vedoucí v září

    6.) soupisky zaslat na mou adresu do 1.9.2020

    Dík Játro

    Galavečer BHLA

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Březen 14th, 2020 | No Comments

    Ahoj všem, tak to vypadá, že bychom mohli uzavřít uplynulou sezonu.

    Nový termín na GALAVEČER 2019/2020
    termín: 27.6.2020
    místo: KD Roudná
    hraje: DJ Pavel Snášel

    zahájení 19:00 hod (bude otevřeno i před)
    místní kuchař si pro nás připravil maso na gril, tatarák a bramboráky

    Radek

    dohrávky

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Únor 27th, 2020 | No Comments

    dohrávka 8. KOLO
    48. => Křída – Vidle = 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
    Křída = 3. Manina (Zeiner), 23. Manina (Tupý), 40. Manina (Volavka, Zeiner)
    Vidle = 19. Korbel Jiří (Benda)
    Vyloučení = 3:4 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:1 = 3:1
    SESTAVY:
    Křída = Fuka – Zeiner, Douda, Kosobud, Capouch, Tupý, Mrzena, Tomek, Koliha, Manina, Mazur „C“, Burian, Volavka
    Vidle = Tourek – Korbel Jiří „C“, Korbel Tomáš, Adámek, Benda, Beck Lukáš, Hynek

    dohrávka 19. KOLO
    111. => Roudná – Zvěrkovice = 3:4 (1:0, 2:3, 0:1)
    Roudná = 13. Vaněk (Kostečka), 23. Vaněk (Blažek), 26. Blažek ml. (Vaněk)
    Zvěrkovice = 19. Jirásek (Nováček), 30. Kubeš (Šebesta), 30. Šebesta (Kubeš), 41. Businský (Hodinka)
    Vyloučení = 0:3 (bez využití)
    Vývoj utkání = 1:0 – 1:1 – 3:1 = 3:4
    SESTAVY:
    Roudná = Štěpánek – Turek, Melichar, Musil, Kostečka „C“, Černý, Koutenský, Jiříček, Skluzáček, Vaněk, Blažek, Blažek jr., Boháč, Vojtěch
    Zvěrkovice = Hučík – Hodinka „C“, Hruška, Pešek, Král, Nováček, Šebesta, Jirásek, Kubeš, Businký, Kopecký

    MISTR BHLA 2019/2020

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Únor 25th, 2020 | No Comments

    !!!!! HC Predátors Zvíkov !!!!!

    22. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Únor 20th, 2020 | No Comments

    127. => Hvozdno – Zvíkov = 2:18 (2:5, 0:7, 0:6)
    Hvozdno = 10. Zárybnický (Marek), 10. Šťastný (Klečka Josef)
    Zvíkov = 3. Dejčmar (Konopa Vít), 6. Konopa Jan (Pokorný), 7. Pokorný (Florián), 11. Petrů (Dejčmar), 15. Pokorný (Konopa Jan), 17. Pártl (Štětka), 19. Štětka (Konopa Jan), 19. Dejčmar (Štětka), 23. Florián (Tetour), 26. Štětka (Konopa Vít), 28. Pokorný (Tetour), 28. Štětka (Pártl), 33. Dejčmar (Pártl), 34. Florián (Konopa Jan), 37. Pártl (Štětka), 42. Pokorný (Konopa Jan), 44. Pártl (Konopa Vít), 45. Pokorný (Florián)
    Vyloučení = 2:3 (využití 1:1)
    Vývoj utkání = 0:3 – 2:3 = 2:18
    SESTAVY:
    Hvozdno = Chlaň „C“ – Bříza, Švarc, Hegr, Dořák, Marek, Vašek, Bárta, Zárybnický, Šťastný, Kopaničák, Klečka Josef, Veverka, Filípek
    Zvíkov = Šimánek – Konopa Vít, Konopa Jan, Řáha, Tetour, Dejčmar, Petrů, Pártl, Štětka, Florián „C“, Pokorný

    128. => Vidle – Radimov = 3:11 (2:4, 0:3, 1:4)
    Vidle = 3. Korbel Jiří (Kříž), 12. Korbel Jiří (Dvořák), 31. Kříž
    Radimov = 1. Jansa (Šanda), 3. Jansa (Hovorka Míla), 5. Jansa (Novák), 15. Jansa (Koranda), 20. Jansa (Kočí), 22. Jansa (Podlaha Miroslav), 29. Jansa (Prchlík), 32. Koranda (Jansa), 39. Šanda (Jansa), 41. Hovorka Míla (Podlaha Miroslav), 45. Koranda (Kočí)
    Vyloučení = 0:1 (bez yvužití)
    Vývoj utkání = 0:1 – 1:1 – 1:3 – 2:3 – 2:7 – 3:7 = 3:11
    SESTAVY:
    Vidle = Pekárek – Korbel Jiří „C“, Korbel Tomáš, Adámek, Kříž, Beck Lukáš, Hynek, Dvořák
    Radimov = Skůpa – Hovorka Míla, Jansa, Koranda, Hanzlík, Prchlík, Podlaha Miroslav, Šanda „C“, Novák, Kočí

    129. => Křída – Roudná = 2:5 (2:3, 0:2, 0:0)
    Křída = 13. Mazur, 14. Mazur
    Roudná = 2. Blažek jr. (Vaněk), 5. Blažek jr. (Vácha), 12. Blažek jr. (Blažek), 18. Vaněk (Blažek jr.), 18. Blažek (Vaněk)
    Vyloučení = 0:1 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:3 – 2:3 = 2:5
    SESTAVY:
    Křída = Felbaba – Zeiner, Douda, Kouba, Kosobud, Capouch, Mrzena, Tomek, Manina, Mazur „C“, Burian
    Roudná = Štěpánek – Turek, Nedvěd, Melichar, Musil, Srnec, Slunečko, Černý, Koutenský, Vojtěch, Vácha, Vaněk, Blažek, Blažek jr.

    130. => Bukovsko – Hrachoviště = kontumace 5:0

    131. => Kostelec – Řípec = 4:3 (2:1, 2:0, 0:2)
    Kostelec = 8. Hlaváč (Torok), 12. Víta (Torok), 25. Torok (Stoklasa), 28. Krejnik
    Řípec = 13. Poloniy (Pícha), 41. Kunovský (Pícha), 44. Pícha (Novák Petr)
    Vyloučení = 2:5 (využití 1:1)
    Vývoj utkání = 2:0 – 2:1 – 4:1 = 4:3
    SESTAVY:
    Kostelec = Rod – Čermín Radek, Zasadil, Torok, Stoklasa, Baloun „C“, Šíma, Hlaváč, Víta, Krejnik, Švec ml.
    Řípec = Bíba – Novák Jaroslav „C“, Pícha, Kunovský, Novák Petr, Janda, Krejčí, Svoboda, Šimeček, Bílek, Poloniy

    132. => Zvěrkovice – Fantom = 4:4
    Zvěrkovice = 11. Kubeš (Hodinka), 21. Businský (Hodinka, Kubeš), 26. Kubeš (Businský), 35. Hruška (Kopecký)
    Fantom = 1. Kokeš Ondřej (Toufar), 5. Kokeš Ondřej (Kokeš Jiří), 17. Schramhauser (Kokeš Ondřej), 41. Kokeš Ondřej (Toufar)
    Vyloučení = 2:2 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:2 – 1:2 – 1:3 – 4:3 = 4:4
    SESTAVY:
    Zvěrkovice = Kratochvíl – Hodinka „C“, Hruška, Nociar, Pešek, Král, Nováček, Šebesta, Vomáčka, Jirásek, Kubeš, Businský, Tomčík, Kopecký
    Fantom = Benda – Kokeš Jiří, Kokeš Ondřej, Kokeš Hynek, Valeš, Janata, Schramhauser, Toufar „C“, Říha

    21. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Únor 14th, 2020 | No Comments

    121. => Fantom – Hvozdno = 3:2 (1:0, 0:0, 2:2)
    Fantom = 3. Mach Martin, 34. Kokeš Ondřej, 35. Kokeš Ondřej (Schramhauser)
    Hvozdno = 38. Zárybnický (Šťastný), 44. Peterka (Kopaničák)
    Vyloučení = 4:2 (bez využití)
    Vývoj utkání = 3:0 = 3:2
    SESTAVY:
    Fantom = Lenc – Kokeš Ondřej, Kokeš Hynek, Valeš, Janata, Schramhauser, Toufar „C“, Květoň, Říha, Slabý, Mach
    Hvozdno = Chlaň „C“ – Švarc, Linhart, Hegr, Dvořák, Bárta, Zárybnický, Šťastný, Kopaničák Klečka Josef, Peterka, Klečka Martin, Filípek

    122. => Řípec – Zvěrkovice = 7:2 (2:1, 3:1, 2:0)
    Řípec = 4. Pokorný, 11. Novák Jaroslav (Pokorný), 16. Bacík (Novák Petr), 22. Novák Petr (Novák Jaroslav), 29. Svoboda, 41. Pokorný (Kunovský), 43. Kunovský
    Zvěrkovice = 15. Jirásek (Businský), 17. Vomáčka (Kopecký)
    Vyloučení = 4:3 (využití 0:1)
    Vývoj utkání = 2:0 – 2:1 – 3:1 – 3:2 = 7:2
    SESTAVY:
    Řípec = Bíba – Novák Jaroslav „C“, Pícha, Kunovský, Novák Petr, Bacík, Hanzal, Benda, Pokorný, Krejčí, Svoboda, Kulhánek, Bílek
    Zvěrkovice = Habaj – Hodinka „C“, Nociar, Nováček, Vomáčka, Jirásek, Komarov, Kubeš, Businský, Tomčík, Kopecký

    123. => Hrachoviště – Kostelec = kontumace 0:5

    SESTAVY:
    124. => Roudná – Bukovsko = 4:4 (2:0, 2:2, 0:2)
    Roudná = 8. Boháč (Blažek jr.), 11. Blažek jr. (Boháč), 17. Blažek jr. (Vaněk), 18. Blažek (Boháč)
    Bukovsko = 23. Špatný (Šubrt), 23. Špatný (Hrubý), 35. Špatný (Kadlec), 36. Kadlec (Klika Aleš)
    Vyloučení = 5:7 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 4:0 = 4:4
    SESTAVY:
    Roudná = Baláž – Turek, Koblasa, Jiříček „C“, Vácha, Skluzáček, Vaněk, Blažek, Blažek jr, Boháč
    Bukovsko = Benda – Landa, Hrubý, Šťastný, Klika Aleš „C“, Víta, Špatný, Kadlec, Šubrt, Zahradník, Musel Josef, Musel Ondřej

    125. => Radimov – Křída = 6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
    Radimov = 6. Jansa (Šanda), 23. Jansa (Bušta), 27. Hanzlík (Bušta), 33. Podlaha Miroslav (Hanzlík), 39. Jindra (Bušta, Jansa), 41. Jansa (Šanda)
    Vyloučení = 2:1 (bez využití)
    Vývoj utkání = 6:0
    SESTAVY:
    Radimov = Skůpa – Jansa, Hanzlík, Houdek, Prchlík, Podlaha Miroslav, Jindra, Bušta, Běhounek, Šanda „C“, Novák
    Křída = Fuka – Zeiner, Douda, Kouba, Capouch, Tupý, Tomek, Koliha, Mazur

    126. => Zvíkov – Vidle = 10:0 (2:0, 4:0, 4:0)
    Zvíkov = 8. Konopa Jan (Konopa Vít), 12. Florián (Konopa Jan), 16. Pokorný (Florián), 17. Konopa Jan (Florián), 22. Pártl (Štětka), 30. Petrů (Tetour), 32. Štětka (Petrů), 37. Petrů (Pártl), 40. Palus (Štětka), 42. Pártl (Palus)
    Vyloučení = 2:2 (bez využití)
    Vývoj utkání = 10:0
    SESTAVY:
    Zvíkov = Šimánek – Konopa Vít, Konopa Jan, Tetour, Petrů, Pártl, Štětka, Florián „C“, Pokorný, Palus, Borovka
    Vidle = Pekárek – Korbel Jiří „C“, Korbel Tomáš, Adámek, Benda, Kříž, Beck Lukáš, Dvořák, Houska Tomáš

    20. KOLO

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Únor 4th, 2020 | No Comments

    115. => Hvozdno – Vidle = 2:3 (0:1, 0:2, 2:0)
    Hvozdno = 40. Marek (Kubeš Jan), 44. Marek (Šťastný)
    Vidle = 1. Benda (Havelka), 23. Petrásek (Korbel Jiří), 30. Friml (Dvořák)
    Vyloučení = 4:4 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:3 = 2:3
    SESTAVY:
    Hvozdno = Chlaň – Bříza, Jára, Švarc, Šnorek, Kubeš Jan, Hegr, Marek, Zárybnický, Šťastný, Klečka Josef, Peterka, Klečka Martin, Veverka
    Vidle = Pekárek – Korbel Jiří, Korbel Tomáš, Adámek, Benda, Kříž, Bauml, Hynek, Petrásek, Friml, Havelka, Dvořák

    116. => Křída – Zvíkov = 0:7 (0:1, 0:3, 0:3)
    Zvíkov = 2. Tetour (Konopa Jan), 23. Konopa Jan (Pokorný), 24. Štětka (Pártl), 26. Pártl (Štětka), 32. Pártl (Dejčmar), 33. Konopa Jan (Řáha, Florián), 41. Pokorný (Tetour)
    Vyloučení = 1:2 (bez využití)
    Vývoj utkání = 0:7
    SESTAVY:
    Křída = Fuka – Douda, Kouba, Capouch, Tupý, Tomek, Manina, Mazur, Macháček
    Zvíkov = Šimánek – Konopa Vít, Konopa Jan, Řáha, Tetour, Dejčmar, Petrů, Pártl, Štětka, Florián, Pokorný

    117. => Bukovsko – Radimov = 3:7 (0:4, 1:2, 2:1)
    Bukovsko = 20. Víta (Šubrt), 35. Šubrt, 42. Klika Aleš (Šubrt)
    Radimov = 2. Novák (Jansa), 9. Šanda (Jansa), 9. Říha (Sabiniok), 12. Jansa, 28. Sabiniok (Říha), 30. Jansa, 31. Sabiniok (Hanzlík)
    Vyloučení = 3:6 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 0:4 – 1:4 – 1:7 = 3:7
    SESTAVY:
    Bukovsko = Benda – Landa, Hrubý, Klika Aleš, Víta, Klika Stanislav, Šubrt, Zahradník, Musel Josef, Venčovský
    Radimov = Kadlec – Jansa, Koranda, Hanzlík, Novotný, Sabiniok, Jindra, Jindra, Běhounek, Šanda, Říha, Novák, Kočí

    118. => Kostelec – Roudná = 8:4 (3:0, 3:2, 2:2)
    Kostelec = 3. Markovický (Švec ml.), 6. Hlaváč (Švec ml.), 8. Švec ml., 19. Markovický (Švec ml.), 20. Markovický (Krejnik), 29. Krejnik (Havel), 33. Stoklasa (Hlaváč), 35. Markovický
    Roudná = 16. Blažek jr. (Nedvěd) 17. Srnec, 31. Koblasa, 32. Skluzáček (Nedvěd)
    Vyloučení = 1:4 (využití 1:0)
    Vývoj utkání = 3:0 – 3:2 – 6:2 – 6:4 = 8:4
    SESTAVY:
    Kostelec = Rod – Čermín Radek, Zasadil, Švec, Stoklasa, Hlaváč, Markovický, Krejnik, Švec ml., Havel
    Roudná = Baláž – Blažekjr., Blažek, Vsněk, Skluzáček, Koblasa, Srnec, Kostečka, Musil, Melichar, Kolář, Nedvěd

    119. => Zvěrkovice – Hrachoviště = kontumace 5:0

    120. => Fantom – Řípec = 1:7 (0:2, 0:3, 1:2)
    Fantom = 37. Schramhauser (Květoň)
    Řípec = 6. Bacík (Novák Petr, Bílek), 10. Janda (Pícha), 23. Hajič (Pícha), 24. Pícha (Svoboda), 26. Novák Petr (Hajič), 38. Hanzal (Pokorný, Kunovský), 43. Bílek
    Vyloučení = 1 (TS) :0
    Vývoj utkání = 0:5 – 1:5 = 1:7
    SESTAVY:
    Fantom = Lenc – Vaněk Jan, Schramhauser, Toufar, Květoň, Říha, Slabý, Čermák, Janata
    Řípec = Mišjak – Novák Jar., Pícha, Kunovský, Novák Petr, Bacík, Hanzal, Benda, Pokorný, Hajič, Janda, Svoboda, Bílek

    GALAVEČER BHLA 2019/2020

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Únor 2nd, 2020 | No Comments

    Letošní Galavečer se uskuteční v KD Roudná
    datum – 18.4.2020 od 19:00 hod
    kapela – FRESH BAND z Tábora = https://www.freshband.cz
    VSTUPNÉ 150,-

    vloženo do záložky aktuálně pod rozpis zápasů



    « Previous Entries