Sponzors

  • Historie

  • Týmy BHLA

  • rozpis říjen 2020

    by dvorakp in Uncategorized | Posted on Září 10th, 2020 | No Comments

    Říjen 2020

    1. KOLO
    1. => Vidle – Hvozdno = Soběslav v sobotu 3.10.2020 od 12:30 hod
    2. => Radimov – Hrachoviště = Veselí v neděli 4.10.2020 od 20:00 hod
    3. => Zvíkov – Fantom = Soběslav v sobotu 3.10.2020 od 20:00 hod
    4. => Řípec – Roudná = Veselí v sobotu 3.10.2020 od 18:00 hod
    5. => Kostelec – Zvěrkovice = Veselí v sobotu 3.10.2020 od 19:30 hod
    6. => Bukovsko – Křída = Soběslav v sobotu 3.10.2020 od 18:30 hod

    2. KOLO
    7. => Hvozdno – Křída = Soběslav v sobotu 10.10.2020 od 17:00 hod
    8. => Zvěrkovice – Bukovsko = Soběslav v sobotu 10.10.2020 od 18:30 hod
    9. => Roudná – Kostelec = Soběslav v sobotu 10.10.2020 od 20:00 hod
    10. => Fantom – Řípec = Veselí v sobotu 10.10.2020 od 20:00 hod
    11. => Hrachoviště – Zvíkov = Veselí v neděli 11.10.2020 od 15:00 hod
    12. => Vidle – Radimov = Veselí v neděli 11.10.2020 od 19:30 hod

    3. KOLO
    13. => Radimov – Hvozdno = Soběslav v sobotu 17.10.2020 od 17:00 hod
    14. => Zvíkov – Vidle = Soběslav v sobotu 17.10.2020 od 18:30 hod
    15. => Řípec – Hrachoviště = Soběslav v sobotu 17.10.2020 od 20:00 hod
    16. => Kostelec- Fantom = Veselí v sobotu 17.10.2020 od 18:00 hod
    17. => Bukovsko – Roudná = Veselí v sobotu 17.10.2020 od 19:30 hod
    18. => Křída – Zvěrkovice = Veselí v neděli 18.10.2020 od 19:30 hod

    4. KOLO
    19. => Hvozdno – Zvěrkovice = Soběslav v sobotu 24.10.2020 od 15:30 hod
    20. => Roudná – Křída = Soběslav v sobotu 24.10.2020 od 18:30 hod
    21. => Fantom – Bukovsko = Soběslav v sobotu 24.10.2020 od 20:00 hod
    22. => Hrachoviště – Kostelec = Veselí v sobotu 24.10.2020 od 20:00 hod
    23. => Vidle – Řípec = Veselí v sobotu 25.10.2020 od 10:30 hod
    24. => Radimov – Zvíkov = Veselí v neděli 25.10.2020 od 13:00 hod

    5. KOLO
    25. => Zvíkov – Hvozdno = Soběslav v sobotu 31.10.2020 od 19:30 hod
    26. => Řípec – Radimov = Soběslav v sobotu 31.10.2020 od 21:00 hod
    27. => Kostelec – Vidle = Veselí v sobotu 31.10.2020 od 16:00 hod
    28. => Bukovsko – Hrachoviště = Veselí v sobotu 31.10.2020 od 17:30 hod
    29. => Křída – Fantom = Veselí v sobotu 31.10.2020 od 19:00 hod
    30. => Zvěrkovice – Roudná = Veselí v neděli 1.11.2020 od 10:30 hod

    Leave a Comment